Jak udekorować stół na przyjęcie z okazji I Komunii Św. ?Komunijne dekoracje stołów są łatwe do wykonania nawet dla osób, które wcześniej nie miały kontaktu z dekoratorstwem. Przy wykonywaniu aranżacji należy tylko uważać, aby nie przesadzić z ozdobnymi elementami oraz dopasować je kolorystycznie. 
Dekoracje najczęściej opierają się na wybranym motywie kwiatowym, albo na wybranym kolorze. Aranżacje pod względem kolorystycznym mogą różnić się w zależności od tego czy są przygotowywane dla dziewczynki czy dla chłopca. 
Kompozycje różowe przeznaczone są zdecydowanie dla dziewczynek, natomiast aranżacje biało-zielone, biało-złote mogą być wykorzystane zarówno na przyjęciu organizowanym dla dziewczynek jak i chłopców. 

Dekoracje z wykorzystaniem koloru złotego są niezwykle eleganckie, dostojne i szykowne. Złote dodatki przepięknie prezentują się w otoczeniu białych lilii. Podstawę aranżacji stanowi śnieżnobiały obrus oraz zastawa w tym samym kolorze. 
Wzdłuż stołu rozciąga się szeroka organza ze złotym nadrukiem w postaci kwiatów, która subtelnie wiąże się z pozostałymi złotymi elementami. 


Lilie tworzą czarujące i urokliwe stroiki z długimi świecami znadrukiem komunijnym. Stroik przyozdabiają ciemnozielone gałązki, które wraz z dużymi, białymi liliami tworzą niezwykły efekt. 


Dodatkowo stroik opleciony jest złotą girlandą perełkową


Pomiędzy efektownymi stroikami znajdują się gipsowe figurki aniołków. Jedna postać - to aniołek zamyślony, druga – aniołek czytający modlitewnik. Aniołki to ozdoba nakomunijnym stole, która doskonale nawiązuje do uroczystości pierwszokomunijnej. Aniołki obecne są także na ozdobnychserwetnikach, które utrzymują złote serwetki złożone w wachlarz. 
W pudełeczku mogą znajdować się chociażby przepyszne migdały w lukrze, bądź niemniej smaczne czekoladki.
Wartym uwagi elementem na stole komunijnym w aranżacji liliowo-złotej są podkładki pod talerze w kolorze złotym, które nadają szczyptę elegancji i wyrafinowania.Liliowo-złote dekoracje stołu komunijnego są uniwersalne – zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca. Złoto jest kolorem kojarzącym się z bogactwem, elegancją, wyrafinowaniem, które wraz z urokliwymi liliami tworzy niepowtarzalne aranżacje. Harmonijne dekoracje opierające się na kwiatach i jednej wybranej barwie są przepiękne i zapadają w pamięci gości na długi czas.
 Zobacz jak wykonać taki stroik z lilii na stół komunijny - instrukcja na filmie:


Zobacz jak ta dekoracja wygląda na stole - obejrzyj film:

Zobacz jak złożyć serwetkę w  wachlarz - obejrzyj instrukcję na filmie:
Możesz też zaprezentowane dekoracje zamówić telefonicznie:  512 120 512, zapraszamy serdecznie.


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Co o tym myślisz? Zostaw komentarz, dziękuję.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...