Najpopularniejsze akcesoria na przyjęcia komunijne -największe HITY tego roku!

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy listę 10 bestsellerów komunijnych. Jeśli nie macie jeszcze żadnych pomysłów na dekoracje komunijne, być może dzięki niej złapiecie trop, jakim chcecie się kierować przy wyborze komunijnych produktów :)

  1. PODZIĘKOWANIE za przybycie na KOMUNIĘ – czyli białe pudełeczko z wykonaną specjalnie dla Was naklejką. Do środka zmieszczą się słodkie migdały w lukrze, cukierki, rafaello lub drobny upominek np. w kształcie małego aniołka.

 1. ZAPROSZENIA komunijne białe Z ORNAMENTEM – na uroczystość I Komunii Św. warto zaprosić najbliższych za pomocą eleganckich i gustownych zaproszeń. Wasz wybór padł na śnieżnobiałe zaproszenia z pięknym tłoczonym ornamentem w kształcie hostii.

 1. SERWETKI komunia ZŁOTE – na komunijnym stole nie może zabraknąć serwetek. Piękne białe serwetki ze złotym ornamentem były kupowane jak ciepłe bułeczki – w baaardzo dużych ilościach :)

 1. BALONY komunijne z nadrukiem złotym 10 szt – do biało-złotych serwetek pasują idealnie balony w takich samych kolorach - niedroga a efektowna dekoracja komunijna.

  1. BIEŻNIK/organza 36cm x 9m biała ZŁOTE KWIATY - prawdziwym hitem tegorocznych dekoracji komunijnych okazała się być biała organza z pięknym kwiatowym ornamentem w kolorze złota.

 1. ŚWIECE komunijne KIELICH 2szt – najchętniej wybieranymi przez Was świecami były białe proste świece z delikatnym złotym (oczywiście :)) zdobieniem w kształcie kielicha.

  1. WIANEK komunijny NICOLA – wianek wykonany z piankowych różyczek i zielonych dodatków podobał Wam się najbardziej. Okazał się bezkonkurencyjny w porównaniu z innymi wiankami.

 1. SKRZYDŁA anielskie DEKORACJA KRZESŁA I – piękne anielskie skrzydła do dekoracji krzesła komunijnego bardzo przypadły Wam do gustu.

 1. POKROWIEC satynowy komunia – jeśli dla kogoś skrzydła anielskie okazały się zbyt bogatą dekoracją, decydował się on na zakup śnieznobiałego pokrowca z delikatnym złotym emblematem hostii – skromniejszym niż skrzydła, lecz nie mniej eleganckim.

 1. PODKŁADKA pod ciasto/talerze ZŁOTA – czas na absolutny bestseller – złote podkładki pod talerze. Tak bardzo Wam się podobały, że znajdowały się praktycznie w każdym komunijnym zamówieniu.


Kolorem Pierwszych Komunii 2012 bezapelacyjnie został kolor złoty. Róż i błękit zostały za nim daleeeko w tyle. I choć do maja mamy jeszcze sporo czasu, wiele z Was już zaczyna szukać odpowiednich dekoracji. Jeśli lubicie podążać za modą, warto zwrócić uwagę na produkty z powyższej listy. Jeśli natomiast lubicie się wyróżniać, namawiamy do poszukiwania własnego stylu, może w przyszłym roku to Wy stworzycie nowe trendy? :)

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Co o tym myślisz? Zostaw komentarz, dziękuję.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...