Jak przyozdobić tort na Pierwszą Komunię Świętą dla dziecka? Profesjonalne dekoracje na domowe wypieki

Nic tak nie smakuje gościom na komunijnym przyjęciu, jak domowe specjały według własnego przepisu. Opłatki na tort komunijny to jedyna w swoim rodzaju dekoracja na ciasto komunijne, które sami przygotujecie! Taka ozdoba prezentuje się naprawdę wykwintnie i jest znakomitym komunijnym akcentem na przyjęcie dla Waszych bliskich.

Uroczysta dekoracja na tort komunijny dla dziewczynki i dla chłopca
Możecie być pewni, że dzięki opłatkom na tort z komunijnym motywem komunijne ciasto będzie prezentować się naprawdę uroczyście. Co więcej w zależności od tego, dla kogo organizujecie przyjęcie, możecie wybrać ozdobę dla chłopca lub dla dziewczynki. Dzięki temu podziękowanie nabierze indywidualnego charakteru.
  
Profesjonalne dekoracje domowych wypieków
Tort na przyjęciu zwraca uwagę wszystkich gości i sprawia mnóstwo przyjemności, zwłaszcza dzieciom. Dzięki nietuzinkowej dekoracji na tort Wasze przyjęcie zostanie zapamiętane jako naprawdę wyjątkowe! Można zamówić tort w cukierni, co na pewno oszczędzi trochę czasu i odejmie obowiązków w trakcie gorących przedkomunijnych przygotowań. Jednak czemu nie zdecydować się na samodzielne przygotowanie ciasta? Tym bardziej, że coraz częściej dostępne są w sprzedaży rozmaite dodatki do dekoracji ciast, które sprawiają, że nasze domowe smakołyki wyglądają niczym wprost z cukierni. Goście nie uwierzą, że to cudowne komunijne ciasto wyszło prosto spod Waszej ręki!

Jak to ugryźć? Czyli instrukcja obsługi
Opłatek wystarczy położyć na krem lub śmietanę i po ok. 1 godzinie pod wpływem wilgoci dopasuje się on do masy. Po trzech godzinach można podać ciasto gościom. Na wszelki wypadek można przygotować ciasto dzień wcześniej. Opłatek jest jadalny, a wydruk wykonany jest za pomocą jadalnych tuszy, więc ciasto na pewno zasmakuje gościom. Co więcej wydruk przygotowany jest na grubym opłatku, który nie pęka podczas kładzenia na tort i doskonale mięknie pod wpływem wilgoci. Tusz spożywczy nie rozmazuje się, więc do ostatniego kawałka na talerzu będziemy mogli cieszyć się wspaniałym wzorem na naszym torcie!
Opłatki dostępne są w różnych wzorach i wymiarach - okrągłe i prostokątne, które można dodatkowo swobodnie dociąć tak, aby dopasować je do smakowitego wypieku.

Dekoracje na Komunię kupisz w sklepie internetowym www.1001dekoracji.pl - kliknij aby przejść do sklepu

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Co o tym myślisz? Zostaw komentarz, dziękuję.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...