Nareszcie są! Opłatki na torty komunijne z imieniem dziecka - piękne wzory!

Nareszcie są! Personalizowane opłatki na torty komunijne, które przygotowujemy na Państwa specjalne zamówienia! Nadrukowujemy na nich imię dziecka oraz datę uroczystości. Dzięki takiemu opłatkowi, każdy tort komunijny będzie jedyny w swoim rodzaju! :)

Kilka osób skorzystało już z tej oferty, co niezmiernie nas cieszy. :)Oprócz specjalnej personalizacji, dużą zaletą naszych opłatków są zachwycające grafiki nawiązujące oczywiście do sakramentu Pierwszej Komunii. Z pewnością, każdy rodzic znajdzie coś dla siebie. Mamy opłatki z grafiką z naszych autorskich kolekcji Lilie oraz Hostia a także z nadrukami w przepiękne orchidee i konwalie.

Każdy opłatek występuje w dwóch kształtach - okrągłym oraz prostokątnym. Kształt wybiera się w zależności od tortu, jaki chcemy przygotować. Opłatki idealnie nadają się do wykończenia ciasta zamówionego w cukierni, ale zachęcam również do tego, aby upiec taki tort samodzielnie. Zapewniam, że efekt końcowy sprawi Państwu mnóstwo satysfakcji. Ciasto udekorowane profesjonalnym opłatkiem będzie wyglądało jak dzieło najprawdziwszego cukiernika :)

Nie muszą się Państwo również obawiać tego, że opłatek łatwo może ulec zniszczeniu czy złamaniu. Wafel, z którego opłatki są wykonane jest wyjątkowo elastyczny i giętki. W dotyku i swoich właściwościach przypomina niemal kartkę papieru. Oczywiście, opłatek da się złamać, ale musiałoby to wymagać wyjątkowej nieuwagi.

Opłatki w kształcie prostokąta, doskonale sprawdzają się podczas przygotowywania tortu w formie otwartej księgi. Opłatek wystarczy przeciąć na pół i odpowiednie części ułożyć po właściwej stronie ciasta. Jeśli nie wiedzą Państwo do końca, jak poradzić sobie z takim tortem, odsyłam do jednego z naszych wcześniejszych wpisów: Pieczemy tort komunijny: tort w kształcie otwartej księgi - zobacz koniecznie!

Na każdym opłatku znajduje się także napis "Pierwsza Komunia Święta". Na waflach prostokątnych znajdują się również cytaty nawiązujące do Pierwszej Komunii, na przykład: „Uroczysty dzień Komunii Jest największą mą radością, Jezus żywy w moim sercu dziś objawił miłość swą.” czy „O szczęście niepojęte, Bóg sam odwiedza mnie, o Jezu wspomóż łaską, bym godnie przyjął Cię”

Oczywiście, posiadamy również nieco tańsze opłatki w wersji uniwersalnej, bez imienia dziecka oraz daty Komunii. Jest to dobry wariant dla tych, którzy przygotowując Komunię bardzo liczą się z budżetem, dla spóźnialskich - zamawiających "na ostatnią chwilę" lub po prostu dla tych osób, które z jakiegoś innego powodu nie chcą personalizować opłatka.

Mam nadzieję, że wzory opłatków spodobają się Państwu i życzę udanych wypieków! :)

Wszystkie opłatki komunijne można obejrzeć w naszej zakładce opłatki na torty: http://www.zlotyaniol.pl/sklep,24,oplatki_na_torty.htmDekoracje na Komunię kupisz w sklepie internetowym www.ZlotyAniol.pl - kliknij aby przejść do sklepu
Wybierz wianek komunijny dla córeczki:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Co o tym myślisz? Zostaw komentarz, dziękuję.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...