Konwalie w dekoracjach komunijnych

Konwalie to idealny pomysł na motyw przewodni przyjęcia komunijnego. Są to urocze, małe kwiatki o bardzo przyjemnym zapachu, kojarzącym się z wiosną i piękną, słoneczną pogodą. Kwitnąć zaczynają właśnie w maju czyli miesiącu komunijnym. Ich białe kwiatki nawiązują do czystości i niewinności dziecka przystępującego do Pierwszej Komunii.

Dekoracje i dodatki z konwaliami wspaniale prezentują się na stole. Połączone z białymi i delikatnie zielonymi ozdobami będą wyglądały promiennie i świeżo.

Wszystkie dekoracje komunijne z konwaliami obejrzeć można >TUTAJ< 

Stół i położony na nim biały obrus warto udekorować bieżnikiem z motywem złotego kielicha oraz oczywiście konwalii. Do tego serwetki  i baza aranżacji gotowa.Nakrycia dla gości można ozdobić wyjątkowymi winietkami w postaci motylków. Każdy z nich posiada misternie wycinane wzory. Do prezencików dla gości dołączyć można bileciki z grafiką z konwaliami oraz tekstem podziękowania.Na stole komunijnym nie może także zabraknąć świec. Idealnie sprawdzą się świeczki o zapachu konwalii lub ozdobione grafiką z tymi uroczymi kwiatkami.Jeśli nie mamy czasu lub możliwości, aby przygotować na stół aranżację ze świeżych kwiatów, warto zaopatrzyć się w wazoniki z gotowymi bukiecikami ze sztucznymi konwaliami. Prezentują się wspaniale i wyglądają jak żywe!


Dodatkową atrakcją dla dziecka przystępującego do Pierwszej Komunii będzie tort z jego imieniem i datą uroczystości! Takie ciasto przygotować można dzięki specjalnemu spersonalizowanemu opłatkowi, który udekorowany jest oczywiście grafiką z konwaliami.
Dekoracje na Komunię kupisz w sklepie internetowym www.ZlotyAniol.pl - kliknij aby przejść do sklepu
Wybierz wianek komunijny dla córeczki:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Co o tym myślisz? Zostaw komentarz, dziękuję.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...