Świeczniki do prostych świec na eleganckie przyjęcie komunijne

Chyba każdy zgodzi się z tym, że świece to niezbędny element każdego przyjęcia. Za najbardziej eleganckie uznawane są długie świece proste. Wrażenie robią one jednak dopiero umieszczone w świecznikach, które nadają wystrojowi stołu klasy i dostojności. 

Świece są nieodłączną częścią dekoracji stołu również na przyjęciu komunijnym. Jeśli chodzi o dobór świeczników, najlepiej zdecydować się na szklane lub białe, które będą pasowały do każdej komunijnej aranżacji.

Zaletą szklanych , przezroczystych świeczników jest możliwość ich wielokrotnego zastosowania. Po przyjęciu urządzanym z okazji Pierwszej Komunii Świętej dziecka, można wykorzystać je także podczas Świąt i różnego rodzaju uroczystości.

Wszystkie szklane świecznik mają klasyczny wygląd, ale występują w różnych wzorach i kształtach. Mogą być świeczniki niższe i wyższe, dwuramienne lub na przykład w wersji z okapnikiem.

Dla osób lubiących ekskluzywne dekoracje i bogaty wystrój idealne będą ciężkie świeczniki kryształowe. Taka ozdoba z pewnością zachwyci gości i przyciągnie wzrok.


Alternatywą dla szklanych świeczników mogą być na przyjęciu komunijnym świeczniki w kolorze białym. Z pewnością będą pasowały do innych dekoracji komunijnych. Ciekawym wyborem będzie też biały świecznik ze złotym, brokatowym zdobieniem. Świecznik kryształowy na przyjęcie komunijne można obejrzeć >TUTAJ<
Świeczniki na świece proste idealna na przyjęcie komunijne można obejrzeć >TUTAJ<

Dekoracje na Komunię kupisz w sklepie internetowym www.ZlotyAniol.pl - kliknij aby przejść do sklepu
Wybierz wianek komunijny dla córeczki:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Co o tym myślisz? Zostaw komentarz, dziękuję.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...