Aranżacja dekoracji stołu na Komunię dla chłopca - kolekcja Niebieska

Dekoracje komunijne niekoniecznie muszą być w kolorze białym i złotym. Jeżeli organizujemy przyjęcie komunijne dla chłopca, możemy zdecydować się na dodatki na przykład w odcieniach niebieskiego i błękitu. 

Dekoracje komunijne - serwetki, świece, świeczniki i inne z kolekcji Niebieskiej zobaczyć można >tutaj<

Oto propozycja aranżacji dekoracji stołu komunijnego, w której wykorzystaliśmy elementy naszej kolekcji Niebieskiej. Na stole rozłożony jest bieżnik z niebieskiej organzy, który przełamuje biel obrusu.
Na nakryciach dla gości rozłożone zostały serwetki komunijne z grafiką złotego kielicha, Hostii, chleba, winogron, kłosów oraz kwiatów.
Upominki dla gości komunijnych można umieścić w kwadratowych pudełeczkach udekorowanych błękitnymi etykietami z grafiką komunijną z imieniem dziecka oraz jasnoniebieskimi kokardkami. Do pudełeczek włożyć można czekoladki, migdały w lukrze czy cukierki.
Dobrym pomysłem na prezenciki dla najbliższych mogą też być małe figurki aniołków.
W wystroju stołu nie mogło oczywiście zabraknąć świec i świeczników. W aranżacji wykorzystany został szklany lampion, w którym umieszczono dużą świecę komunijną z taką samą grafiką, jak na serwetkach. Oprócz tego na stole znalazły się szklane świeczniki na nodze z białymi świecami pieńkowymi oraz zestaw trzech białych świeczników o różnych wysokościach z błękitnymi świecami prostymi.Kwiaty - niezapominajki i konwalie ułożone są w niskich białych wazonikach w kształcie walca. Na stole znalazły się także przepiękne, białe drzewa dekoracyjne. Mogą one być dekoracją same w sobie, ale można je także dodatkowo ozdobić w dowolny sposób. Uzupełnieniem wystroju stołu są przejrzyste oraz błękitne diamenciki dekoracyjne.
Dopełnieniem aranżacji są białe balony komunijne z grafiką krzyża, Hostii i Pisma Świętego oraz białe i błękitne papierowe lampiony. Tego typu dekoracje będą też idealnym uzupełnieniem przyjęcia komunijnego odbywającego się w plenerze.
Dekoracje na Komunię kupisz w sklepie internetowym www.ZlotyAniol.pl - kliknij aby przejść do sklepu
Wybierz wianek komunijny dla córeczki:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Co o tym myślisz? Zostaw komentarz, dziękuję.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...