Przyjęcie komunijne w 2017 roku - kiedy rozpocząć przygotowania?

Jeżeli przyjęcie komunijne Waszego dziecka odbywa się w 2017 roku warto podejść do tematu nieco wcześniej i dokładnie zaplanować wszystko, by uniknąć stresu przed samym wydarzeniem. Jeżeli Komunię organizujecie w lokalu to z pewnością macie już zamówioną salę i określoną liczbę gości. Kiedy jednak zacząć przygotowania, kiedy przyjęcie organizowane jest w domu? 

1. Pierwszy krok organizacji Komunii w domu to zaplanowanie, kogo konkretnie chcemy zaprosić i określenie całkowitej liczby gości. Dobrze jest już wtedy wybrać pomieszczenie, w którym zmieszczą się wszyscy. Jeżeli nie macie wystarczającej liczby krzeseł warto jest już teraz się o to postarać i zarezerwować meble na konkretny termin np. od znajomych. 

2. Bardzo ważne jest wysłanie bądź rozdanie zaproszeń odpowiednio prędzej, by każdy z zaproszonych mógł dużo wcześniej rozplanować sobie czas. Dobrą okazją do wręczenia zaproszeń komunijnych jest np. okres Świąt Bożego Narodzenia, gdzie cała rodzina zbiera się przy jednym stole. Piękne i oryginalne zaproszenia komunijne to element, który powinniście wybrać jako pierwszy.
3. Motyw przewodni przyjęcia komunijnego czy po prostu jego kolorystyka jest bardzo ważna, a ogromny wybór dodatków pozwala na zorganizowanie fantastycznego przyjęcia niewielkim kosztem. Nie zostawiajcie zakupu dekoracji na ostatnią chwilę. Dokładnie przemyślcie, czy macie odpowiednią ilość obrusów, ile należy przygotować nakryć oraz wybierzcie dodatki, które najbardziej Wam się podobają. Warto zdecydować się na jednolitą kolorystykę przyjęcia komunijnego czy po prostu jeden konkretny motyw, tak by stół prezentował się elegancko i zachwycał nie tylko Was, ale i gości.

4. Nie zapomnijcie o podstawowych dodatkach, które powinny znaleźć się na stole. Jedne z najważniejszych to dekoracyjne, ale i bardzo praktyczne serwetki komunijne w pięknych wzorach. Nastrojowe i ciepłe będą świece zdobione motywami komunijnymi, które umieszczone w dopasowanych świecznikach wprowadzą rodzinną atmosferę. 

Dekoracje na Komunię kupisz w sklepie internetowym www.ZlotyAniol.pl - kliknij aby przejść do sklepu
Wybierz wianek komunijny dla córeczki:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Co o tym myślisz? Zostaw komentarz, dziękuję.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...