Jak udekorować stół komunijny? - kielich z ażurowymi wycięciami

Wybierając dekoracje na przyjęcie komunijne warto zadbać o to, by były oryginalne, efektowne i eleganckie. Jak udekorować stół komunijny? Najlepiej będzie jeżeli wybierzemy dodatki, które od razu wskazują na charakter uroczystości, są proste, a jednocześnie na tyle dekoracyjne, że nawet samodzielnie będą wyglądać wspaniale. Tego typu dekoracją zdecydowanie jest stojący kielich z ażurowymi wycięciami.

Kielich został wykonany ze sklejki drewnianej w kolorze naturalnego drewna. Posiada wysokość aż 33cm, dzięki czemu prezentuje się majestatycznie i jest od razu widoczny. Dzięki laserowym wycięciom posiada delikatny efekt opalania. W kielichu został wyryty także symbol IHS, który od razu wskazuje na charakter przyjęcia komunijnego. Krzyżakowa podstawa sprawia, że kielich stoi stabilnie i pięknie prezentuje się na komunijnym stole. Idealnie łączy się także z dekoracjami komunijnymi z kolekcji Hostia, takimi jak serwetki komunijne, wizytówki dla gości czy innymi dodatkami na komunijny stół. Jest to świetna propozycja, która zachwyci wszystkich zebranych przy komunijnym stole.

Ażurowy kielich na stół komunijny znajdziecie w sklepie z dekoracjami komunijnymi >tutaj<

Możecie zobaczyć go także na filmie poniżej:Dekoracje na Komunię kupisz w sklepie internetowym www.ZlotyAniol.pl - kliknij aby przejść do sklepu
Wybierz wianek komunijny dla córeczki:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Co o tym myślisz? Zostaw komentarz, dziękuję.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...