Srebrno-różowa dekoracja stołu komunijnego Pani Anny

Jak przygotować stół komunijny na Komunię dziewczynki, by było elegancko, pięknie i z klasą, a jednocześnie w nowoczesnym stylu? Pani Anna, autorka poniższych zdjęć, znalazła idealne rozwiązanie. Połączenie srebra i różu sprawia, że propozycja jest nietuzinkowa i inspirująca, a jednocześnie świetnie sprawdzi się na przyjęciu dziewczynki.

Na stole został rozłożony srebrny satynowy bieżnik o szerokości 36cm, na którym umocowano różową węższą satynę. Eleganckie serwetki komunijne zdobione srebrną koronką ułożone w łatwe, lecz eleganckie wachlarze nadają aranżacji charakteru. Idealnym dopełnieniem są dekoracyjne ażurowe serca, które można zauważyć przy talerzach gości.
Pani Anna zdecydowała się na zachwycające kompozycje kwiatowe, które można wykonać samodzielnie łatwo i szybko. Kwiaty zostały ułożone w białych ceramicznych misach do aranżacji oraz szklanych wazonach typu martini. Nad stołem uwieszono puszyste bibułowe kule oraz piękne balony z komunijnym motywem. Całość prezentuje się zachwycająco i sprawia, że jest to propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie pomysłowe rozwiązania! 

Dekoracje na Komunię kupisz w sklepie internetowym www.ZlotyAniol.pl - kliknij aby przejść do sklepu
Wybierz wianek komunijny dla córeczki:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Co o tym myślisz? Zostaw komentarz, dziękuję.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...