Piękne upominki dla gości na Chrzest dziecka

Organizując przyjęcie z okazji Chrztu Świętego nie możesz zapomnieć o obecnych gościach. W końcu przybędą oni specjalnie na Twoje przyjęcie, poświęcają swój czas oraz wręczając dziecku prezenty. Warto upewnić ich w przekonaniu, że są dla Ciebie ważni. Dzięki drobnym upominkom wyrazisz swoją wdzięczność i wręczysz pamiątkę pozwalającą na wspominanie uroczystości jeszcze przez długi czas.

Jedną z popularniejszych form podziękowania są klasyczne pudełeczka przewiązane kokardką. Różowe lub niebieskie pudełeczka podziękowanie zdobione motywem kropek świetnie prezentują się postawione na stole. W środku możesz umieścić słodkości takie jak kolorowe migdały, orzechy, czy pyszne cukierki. Postawione przy nakryciu każdego z gości, zdobią stół oraz wywołują ich uśmiech. 
Nowoczesnym odpowiednikiem klasycznych pudełeczek są śliczne i efektowne pudełeczka wózki, w których możesz umieścić słodkości. Różowy lub niebieski wózek to ozdoba, której na pewno Twoi goście jeszcze nie widzieli! Są oryginalne i stanowią świetne podziękowanie dla wszystkich gości. Możesz je postawić na stole, lub wręczać wszystkim obecnym przy wyjściu. Do wózków idealnie pasują przepyszne migdały w lukrze. Wykorzystaj te różowe lub błękitne, a idealnie uzupełnisz prezencik.


Słodycze to nie jedyny sposób na podziękowanie przybyłym. Do ich talerzy lub kubków, możesz przypiąć specjalne bileciki z podziękowaniem. Znajduje się na nich specjalny tekst z podziękowaniem oraz imię dziecka. Możesz je przypiąć za pomocą uroczych, małych klamerek. Zadowolenie gości gwarantowane! 
Rodzice Chrzestni to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka. Warto im podarować coś trwałego, dzięki czemu długo będą mogli wspominać uroczystość. Specjalna kartka, w której możesz napisać podziękowania od serca, może wywołać łzy wzruszenia. Co więcej, zawiera ona motyw wózka 3D. Niestandardowa kartka, która na pewno zachwyci wszystkich!
Na stole, przy nakryciu każdego z gości możesz również postawić specjalne mydełka w formie babeczek. Pakując je w celofan i przypinając bilecik z imieniem, stworzysz świetny prezent. Mydełko i jego zapach na pewno wywoła zachwyt gości. 

Dekoracje na Komunię kupisz w sklepie internetowym www.ZlotyAniol.pl - kliknij aby przejść do sklepu
Wybierz wianek komunijny dla córeczki:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Co o tym myślisz? Zostaw komentarz, dziękuję.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...