WASZE ARANŻACJE: dekoracje komunijne na przyjęciu Pani Iwony

Wciąż zaskakujecie nas pomysłowymi i przepięknymi aranżacjami stołów komunijnych. Jest to wielka inspiracja dla wszystkim mam organizujących Komunię dziecka! Dziś przedstawiam śliczną niebieską kompozycję nadesłaną przez Panią Iwonę :-)


Na stole pojawił się biały obrus, który jest eleganckim dodatkiem oraz świetną bazą do stworzenia każdej kompozycji. Pamiętajmy, że Komunia to nie tylko biel i złoto, ale warto zdecydować się na odrobinę koloru, by stworzyć nowoczesny i przepiękny look

Na białym obrusie ułożony został błękitny bieżnik z organzy. Półprzezroczysta organza nie przytłacza aranżacji, a prezentuje się bardzo lekko i świeżo. Na obrusie nie zabrakło także szklanych świeczników, w których ustawiono białe komunijne świece z tłoczeniem.

W szklanych wazonach/świecznikach pojawiły się piękne kwiatowe kompozycje wzbogacone o niebieskie dodatki. Same wazony udekorowane zostały pięknymi ozdobami, które nadają kompozycjom charakteru.

Pod talerzami gości znalazły się niebieskie flizelinowe serwetki, które dopełniają całości, a na krześle dziecka pojawił się biały pokrowiec wzbogacony o niebieską elegancką szarfę.

Dobrym wyborem było także plakat komunijny powieszony nad stołem, który podkreśla charakter uroczystości.

Nam ta kompozycja bardzo przypadła do gustu. A Wy co na nią powiecie?

Dekoracje na Komunię kupisz w sklepie internetowym www.ZlotyAniol.pl - kliknij aby przejść do sklepu
Wybierz wianek komunijny dla córeczki:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Co o tym myślisz? Zostaw komentarz, dziękuję.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...