Jak udekorować tort komunijny? Praktyczne opłatki na tort

Tort komunijny to bardzo ważny element przyjęcia komunijnego. Piękne torty komunijne dekorowane symbolami I Komunii, imieniem dziecka i datą przyjęcia pięknie ozdobią stół.

Jak udekorować tort komunijny? Bardzo popularne są figurki na tort komunijny przedstawiające chłopca lub dziewczynkę. Dziś jednak skupię się na prostym i szybkim do wykonania pomyśle, jakim są opłatki na tort komunijny.

Opłatki na tort komunijny wykonane są ze specjalnego jadalnego papieru. Występują w kształcie prostokąta lub koła o średnicy 20cm. Niezależnie od tego, czy wykonujecie tort komunijny w domu czy przygotowuje go cukiernia opłatek jest dekoracyjną i praktyczną ozdobą.

https://www.zlotyaniol.pl/sklep,24,8667,oplatek_uniwersalny_na_tort_storczyk_20cm.htm


Jak położyć opłatek na torcie komunijnym? Wystarczy nałożyć równomiernie śmietanę lub krem, a na nim delikatnie docisnąć opłatek, który początkowo nie będzie leżał równo na torcie, a po godzinie sam dopasuje się do jego powierzchni. 

Poniżej prezentuję najpiękniejsze wzory opłatków komunijnych. Torty komunijne z imieniem lub zdjęciem dziecka z pewnością zachwycą gości komunijnych! Dodatkowo opłatek to świetny wybór, jeżeli nie chcecie poświęcać zbyt wiele czasu na dekorację ciasta komunijnego, a zależy Wam na świetnym efekcie.

https://www.zlotyaniol.pl/sklep,24,9984,oplatek_personalizowany_na_tort_z_wlasnym_zdjeciem_wzor_i_20cm.htm

https://www.zlotyaniol.pl/sklep,24,8667,oplatek_uniwersalny_na_tort_storczyk_20cm.htm

https://www.zlotyaniol.pl/sklep,24,9047,oplatek_uniwersalny_na_tort_zloty_kielich_20cm.htm

https://www.zlotyaniol.pl/sklep,24,11916,oplatek_personalizowany_na_tort_chlopiec_z_hostia_20cm.htm

https://www.zlotyaniol.pl/sklep,24,11919,oplatek_uniwersalny_na_tort_ihs_exclusive_duzy_20cm.htm

https://www.zlotyaniol.pl/sklep,24,12791,oplatek_personalizowany_na_tort_z_dziewczynka_pastelowy_20cm.htm


Opłatki na tort można wykorzystać również do stworzenia tortu komunijnego w kształcie księgi! To bardzo popularne ciasto komunijne już od wielu lat zachwyca wszystkich, a wbrew pozorom bardzo łatwo taki tort wykonać. Opłatki w kształcie księgi są ładne, praktyczne i dają rewelacyjny efekt!

https://www.zlotyaniol.pl/sklep,24,11978,oplatek_chlopiec_z_hostia_do_tortu_ksiega_2xa4_imie.htm

https://www.zlotyaniol.pl/sklep,24,11979,oplatek_dziewczynka_z_hostia_do_tortu_ksiega_2xa4_imie.htmDekoracje na Komunię kupisz w sklepie internetowym www.ZlotyAniol.pl - kliknij aby przejść do sklepu
Wybierz wianek komunijny dla córeczki:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Co o tym myślisz? Zostaw komentarz, dziękuję.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...