Najpiękniejsze zaproszenia komunijne na sezon 2020

Zaproszenia komunijne to pierwszy dodatek, na który decydujemy się organizując przyjęcie komunijne. Tak jak cała oprawa uroczystości powinny być eleganckie i podkreślać charakter tego wyjątkowego momentu w życiu dziecka i całej rodziny. Jakie zaproszenia na Komunię są najmodniejsze w tym sezonie? 


Najpiękniejsze zaproszenia na Komunię 2020


W trendach są przede wszystkim motywy kwiatowe: piwonie, dalie, zaproszenia w stylu boho. Można także zauważyć grafiki roślinne i botaniczne. Chętnie wybierane są kartki z eukaliptusem, gałązką konwalii czy po prostu zdobione zielonymi akcentami. Biało-zielone motywy prezentują się bardzo świeżo i fantastycznie wpisują się w najnowsze trendy. Bestsellerami wciąż są zaproszenia komunijne z kielichem i Hostią, wykonane w odcieniach złota i srebra. Nowym trendem są zaproszenia personalizowane z nadrukiem lub zdjęciem dziecka. Wykonane na papierze wysokiej jakości posiadają nadruk wszystkich informacji, imienia dziecka, miejsca uroczystości, a także często nazwisk gości.

Galeria najpiękniejszych zaproszeń komunijnych
Zobacz katalog - najpiękniejsze zaproszenia komunijne 2020


Zaproszenia komunijne do wypisania zazwyczaj wykonane są w formie otwieranej, w kształcie kwadratu. Gruby papier i tekst do samodzielnego uzupełnienia sprawia, że całość wygląda bardzo ekskluzywnie. Tego typu zaproszenia można wypisać przy pomocy eleganckiego długopisu czy metalicznego pisaka w srebrnym lub złotym kolorze, by prezentowały się jeszcze piękniej.

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy Katalog najpiękniejszych zaproszeń na Komunię 2020


Dekoracje na Komunię kupisz w sklepie internetowym www.ZlotyAniol.pl - kliknij aby przejść do sklepu
Wybierz wianek komunijny dla córeczki:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Co o tym myślisz? Zostaw komentarz, dziękuję.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...