Aranżacja na stół komunijny ze srebrną koronką

Srebrne dekoracje komunijne - eleganckie, piękne, ponadczasowe. Aktualnie to właśnie one (obok złota) wiodą prym na stołach komunijnych. Komunia w srebrze to świetny pomysł zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki. Kolor ten jest na tyle neutralny, że pięknie wygląda w każdym wnętrzu i pasuje do każdego stylu. Do srebrnych dodatków na Komunię możemy wybrać praktycznie każdy rodzaj kwiatów. Idealnie będą wyglądały konwalie, lilie, gałązki eukaliptusa czy nawet kwiaty piwonii. Możemy wykorzystać również bez i niezapominajki dla chłopca lub postawić na goździki i białe róże.

Jak przygotować aranżację na stół w odcieniach srebra?


Bardzo dobrym pomysłem jest wykorzystanie dodatków z tym samym, spójnym motywem. Propozycją ze sklepu ZlotyAniol.pl są serwetki flizelinowe, kieszonki na sztućce oraz bieżnik komunijny z motywem srebrnej koronki, które prezentują się bardzo elegancko. Cechą flizeliny, czyli impregnowanego papieru jest grubość, sztywność i wysoka jakość wykonania. Jest to idealny wybór, jeżeli zależy Wam na dodatkach klasy premium. Serwetki posiadają duży rozmiar 40x40cm i można je układać w dowolne formy, również przestrzenne. Kieszonki na sztućce pięknie prezentują się ułożone obok nakryć gości, a bieżnik staje się idealną bazą do przygotowania całej kompozycji.

Aranżacja na stół komunijny w odcieniach srebra
Aranżacja na stół komunijny w odcieniach srebra

Jak dopełnić kompozycję na stole komunijnym?


Na stole komunijnym ważne są jednak nie tylko serwetki czy bieżnik. Niezwykłą rolę odgrywają często detale, takie jak bileciki z tekstem podziękowania, winietki z nadrukiem nazwisk gości czy upominki. Obok nakryć warto ustawić specjalne pudełeczka wypełnione słodyczami, czekoladki komunijne czy ciasteczka z wróżbą. Piękne będą także świece, które nadadzą całości ciepłego blasku i oczarują gości. 

Serwetki flizelinowe ze srebrną koronką
Serwetki flizelinowe ze srebrną koronką

Kieszonki na sztućce ze srebrną koronką
Kieszonki na sztućce ze srebrną koronką

Tak przygotowana kompozycja prezentuje się naprawdę pięknie. Dajcie znać w komentarzach, jak Wam się podoba nasz pomysł :-)

Dekoracje komunijne ze srebrną koronką można znaleźć w sklepie ZlotyAniol.pl Zapraszamy!

Dekoracje na Komunię kupisz w sklepie internetowym www.ZlotyAniol.pl - kliknij aby przejść do sklepu
Wybierz wianek komunijny dla córeczki:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Co o tym myślisz? Zostaw komentarz, dziękuję.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...