Dekoracje komunijne na przyjęciu mojego dziecka cz. IV

Przyszedł czas na pokazanie kolejnej dekoracji stołu nadesłanej do nas na konkurs "Dekoracje komunijne na przyjęciu mojego dziecka". Tym razem pokazujemy zdjęcia dostarczone przez Panią Patrycję.

Aranżacja jest bardzo prosta i jednocześnie elegancka. Zostało tu wykorzystanych niewiele elementów, które jednak razem dają olśniewający efekt. Dużą zasługą tego są złote podkłady ułożone pod każdym nakryciem. Sprawiają one, że stół od razu wygląda bardziej elegancko.

Rewelacyjne wrażenie robią także serwetki ułożone w rożek i spięte satynowym serwetnikiem. Są to typowe, trzywarstwowe serwetki z grafiką komunijną i tłoczone serwetki w kolorze złotym. Ich nietypowe ułożenie sprawia jednak, że wyglądają imponująco :)

Na stole znalazły się także szklane świeczniki przeznaczone do świec prostych lub tealightów. Uroku aranżacji dodają bukiety kwiatów umieszczone w szklanych wazonach

Całość nie przytłacza, jest lekka, elegancka i uniwersalna - taką dekorację można wykonać zarówno na przyjęcie komunijne dla chłopca, jak i dla dziewczynki.

Złote podkłady na stół komunijny można znaleźć >tutaj<
Serwetki komunijne na przyjęcie komunijne dla chłopca i dziewczynki można zobaczyć >tutaj<Dekoracje na Komunię kupisz w sklepie internetowym www.ZlotyAniol.pl - kliknij aby przejść do sklepu
Wybierz wianek komunijny dla córeczki:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Co o tym myślisz? Zostaw komentarz, dziękuję.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...