Czekoladki komunijne - słodkie podziękowania dla gości

Słodkie podziękowania dla gości komunijnych to jedne z najczęściej wybieranych. Eleganckie migdały w lukrze, przepyszne żelki czy owocowe cukierki co roku są wybierane właśnie na upominki dla gości. Olbrzymią furorę robią jednak także typowo komunijne słodkości, czyli mleczne belgijskie czekoladki komunijne zdobione typowo komunijnymi symbolami.

W tym roku największym powodzeniem ponownie będą cieszyć się czekoladki z Hostią. Umieszczone w złotych lub srebrnych papierkach, dekorowane motywem Hostii w złotym lub srebrnym kolorze prezentują się bardzo efektownie. Takie słodkości najlepiej podawać gościom umieszczone w specjalnych pudełeczkach podziękowaniach obok talerzyków. Do czekoladek ze Złotą Hostią serdecznie polecamy pudełeczka w kształcie alby. W komplecie wyglądają fantastycznie! Do srebrnych czekoladek idealnie sprawdzą się pudełeczka w kształcie serduszek przewiązane srebrnymi wstążeczkami.

 czekoladki komunijne

 czekoladki komunijne

Czekoladki komunijne ze złotą Hostią

 czekoladki komunijne

 czekoladki komunijne


Kolejna propozycja to urocze czekoladki z motywem serduszka i napisem Dziękujemy. Ta uniwersalna propozycja pasuje do każdego rodzaju opakowania, ale najpiękniej wygląda w pudełeczkach z nadrukiem połyskujących złotych serduszek :-)

 czekoladki komunijne

Czekoladki komunijne z napisem Dziękujemy i motywem serca

Pamiętajcie, że czekoladki komunijne możecie wysypać również w szklanych misach i wykorzystać w słodkim barku czy ułożyć bezpośrednio na talerzach. Pięknie prezentują się również na dekoracyjnych tacach :-) To wyjątkowe słodkie podziękowanie dla gości komunijnych, które pozwoli podziękować najbliższym za przybycie.


Dekoracje na Komunię kupisz w sklepie internetowym www.ZlotyAniol.pl - kliknij aby przejść do sklepu
Wybierz wianek komunijny dla córeczki:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Co o tym myślisz? Zostaw komentarz, dziękuję.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...