10 najpiękniejszych przykładów, jak dekorować stół komunijny [FILM]

Dekoracje stołu komunijnego potrafią spędzić sen z powiek rodzicom dzieci przystępujących do Pierwszej Komunii. Jaki motyw przewodni wybrać, na jaki styl przyjęcia się zdecydować i jak najpiękniej udekorować stół, by oczarować gości?


Spójne dekoracje komunijne kluczem do udanej aranżacji


Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na to, by dodatki były w tej samej lub podobnej kolorystyce. Aktualnie panuje nawet trend na wybór dokładnie tej samej grafiki na wszystkich elementach kompozycji. Winietki z nadrukiem nazwisk gości, zaproszenia komunijne, ramka z imieniem dziecka czy duży plakat komunijny z tym samym motywem pozwolą Wam przygotować wyjątkowe wnętrze. Sklep komunijny ZlotyAniol.pl oferuje gotowe kolekcje komunijne, w obrębie których znajdziecie wszystko, co niezbędne do dekoracji stołu i wnętrza. Serwetki komunijne, bieżniki, świece, a także dekoracje stołu w tym samym stylu sprawią, że goście będą zachwyceni efektem.

Dekoracje stołu komunijnego z Hostią - przykład aranżacji
Dekoracje stołu komunijnego z Hostią - przykład aranżacji

Jak udekorować stół komunijny? Zobacz przykłady na filmie!


Jeżeli nie macie pomysłu na dekorację stołu komunijnego warto wykorzystać przykłady, jakie przygotowaliśmy na filmie. Zobaczycie na nim piękną złotą aranżację komunijną z Hostią, srebrne dekoracje z koronką, różowe dodatki dla dziewczynki i biało-zielone ozdoby dla chłopca. Piękne propozycje oczarują gości i pozwolą Wam stworzyć piękne kompozycje na stole komunijnych. Warto zadbać o to, by pojawiły się na nim świeże kwiaty - wykorzystajcie do tego szklane wazony i ceramiczne misy. Ogromną role pełnią również świece komunijne, które nadają całości ciepłego blasku. Do tego elegancki biały obrus, bieżnik komunijny i serwetki, a całość będzie zachwycająca.


Dekoracje na Komunię kupisz w sklepie internetowym www.ZlotyAniol.pl - kliknij aby przejść do sklepu
Wybierz wianek komunijny dla córeczki:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Co o tym myślisz? Zostaw komentarz, dziękuję.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...