Przepiękna dekoracja stołu komunijnego w kolorze białym - Kolekcja White Dream

Dla tych, którzy poszukują pomysłu i motywu przewodniego na przyjęcie komunijne polecamy białą ekskluzywną kolekcję White Dream. To kolekcja, w której znajdziecie dodatki na Pierwszą Komunię Świętą w pięknym uroczystym stylu i doskonałej jakości. Do kolekcji komunijnej należą:


Szykowne winietki komunijne, wykonane z perłowego papieru. Wizytówki pięknie się mienią i posiadają elegancki wytłaczany wzorek, doskonale będą wyglądać na odświętnym komunijnym stole.


Eleganckie perłowe pudełeczka, do których włożyć można podziękowania dla gości komunijnych w postaci drobnych słodkości, np. migdały w lukrze, czekoladki komunijne lub inne małe prezenciki w postaci figurek aniołków, serduszek breloków z bilecikiem oraz innych dodatków komunijnych takich, jakie tylko sobie wymarzycie!


Kwiaty z migdałów w lukrze są kolejnym elementem kolekcji White Dream, który stanowi wspaniałe podziękowanie za przybycie na uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Każdy migdał jest owinięty w tiul, dodatkowo całość ozdobiona jest kwiatkiem z czerpanego papieru, którego wnętrze zdobią perełki na drucikach, a środek kwiatu pięknie mieni się brokatem. Kwiat z migdałów to nie tylko wspaniałe podziękowanie dla Twoich bliskich na przyjęciu komunijnym, ale także wyśmienita dekoracja stołu!Księga gości komunijnych to dobry pomysł na uroczyste przyjęcie komunijne. Wasi najbliżsi umieszczą w niej życzenia i dedykacje, które po latach będą stanowić wspaniałą, nietuzinkową pamiątkę z dnia Pierwszej Komunii Świętej. Album posiada tłoczone zdobienia oraz dekorację w postaci szyfonowej tasiemki z cyrkonią.

Białe serwetki flizelinowe z ozdobnym wzorem doskonale nadają się na komunijne przyjęcie. Są sztywne, impregnowane, wręcz idealne do składania w ciekawe formy i ustawiania na stole.


Kolekcja White Dream to ekskluzywne dodatki na przyjęcie komunijne, dzięki którym stworzysz olśniewającą dekorację stołu. Polecamy - nawet tym o szczególnie wymagających gustach!

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Co o tym myślisz? Zostaw komentarz, dziękuję.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...