Dekoracja komunijnego stołu z wiosennymi dodatkami na przyjęcie dla dziewczynki

Wiosenne miesiące zbliżają się wielkimi krokami, a wraz z nimi odbywające się w tym czasie Komunie. Jeżeli brakuje Wam jeszcze dekoracji na stół na przyjęcie z okazji Pierwszej Komunii Świętej zobaczcie, jakie pomysły przygotowaliśmy dla Was na dekorację komunijną dla dziewczynki.


Podstawą na każdym uroczystym przyjęciu jest biały obrus. Bardzo dobre będą gładkie obrusy plamoodporne, które są łatwe w utrzymaniu i uniwersalne na wszelkiego rodzaju uroczystości. Aby wprowadzić do klasycznej białej aranżacji kolorowy akcent warto skorzystać z dodatków takich jak bieżniki z organzy lub flizeliny. 


Ponieważ przygotowujemy aranżację dla dziewczynki, oprócz tradycyjnych kolorów - bieli, złota i srebra może wprowadzić kolorowy akcent w postaci, np. jasnoróżowych i jasnozielonych wiosennych dodatków.
Mogą nimi być np. położone przy każdym nakryciu jasnoróżowe serwetki komunijne. Serwetki ułożone w ciekawe formy wyglądają bardzo dekoracyjnie, a dodatkowo stanowią praktyczny element każdego przyjęcia. Dobrym pomysłem będą też białe serwetki flizelinowe, które przepięknie będą wyglądać przyozdobione żywymi kwiatami.


Dodatkowo stół przyozdobimy diamencikami do dekoracji oraz girlandami z pereł i perełek na żyłce. Girlandy i diamenciki pięknie prezentują się luźno położone na stole. Girlandy można wykorzystać jako serwetniki lub do wypełnienia wazonów z pustą nogą. Ciekawym sposobem na dekorację i wypełnienie szkła są perły wodne, znane także jako hydrożel do kwiatów. Jest to doskonały substytut wody, a przy cudowna dekoracja stołu i wnętrza - niezastąpiona przy wiosennych aranżacjach z kwiatów. Świetnym pomysłem, który ucieszy wszystkich gości, a przy tym będzie uroczą dekoracją komunijnego stołu są podziękowania dla gości. Mogą być to upominki w formie lizaków lub pudełeczek w kształcie serca, do których włożymy drobne słodkości.Dodatki w wiosennych kolorach w połączeniu z tradycyjnymi komunijnymi dekoracjami to ciekawa i nowoczesna propozycja na stół na przyjęciu komunijnym. Jest ona efektowna, a przy tym jej przygotowanie jest proste i nie zajmuje wiele czasu. To wielka przyjemność zasiąść wraz z rodziną przy tak pięknie udekorowanym stole.

Dekoracje na Komunię kupisz w sklepie internetowym www.1001dekoracji.pl - kliknij aby przejść do sklepu

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Co o tym myślisz? Zostaw komentarz, dziękuję.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...