Księga gości komunijnych - wyjątkowa pamiątka z dnia Pierwszej Komunii Świętej

Jak wspominacie dzień Pierwszej Komunii Świętej? Obok zdjęć z te ważnej dla każdego uroczystości wspaniałą pamiątkę będzie komunijna księga gości. Dzieci lubią pamiętniki, więc księga z wpisami od najbliższych będzie dla nich czymś, co na pewno sprawi im ogromną radość. Zebrane podczas przyjęcia komunijnego wpisy pozostaną pamiątką, która odnaleziona po latach na pewno wywoła niejedną łzę wzruszenia. Dajmy małym świętującym to, co bezcenne i ponadczasowe, a na pewno docenią ten gest i Pierwsza Komunia Święta pozostanie w ich pamięci jako wyjątkowe wydarzenie.
Biała komunijna księga gości to miła pamiątka, w której wszyscy chętnie pozostawią komunijne życzenia i wierszyki, a dodatkowo jest to piękna dekoracja stołu. Znaleźć można różne rodzaje ksiąg gości specjalnie na tę okazję, co daje nam szanse dopasowania albumu komunijnego do kolorystyki całego przyjęcia i innych dodatków komunijnych takich jak wizytówki dla gości czy zaproszenia komunijne.


Jednym z sekretów pięknych dekoracji jest dbałość o szczegóły. Sprawmy więc, aby wszystko na przyjęciu komunijnym od dekoracji krzesła po drobne dodatki takie jak długopis do komunijnej księgi gości tworzyły całość. Efekt będzie zdumiewający!  


W księdze gości komunijnych znaleźć się mogą wpisy od gości komunijnych, fragmenty wierszy, aforyzmy, które będą wskazówką na nowy etap duchowego życia dla dziecka przystępującego do Pierwszej Komunii Świętej. Jednak cudowną dedykacją komunijną będzie też kilka słów napisanych prosto z serca. To najpiękniejszy prezent jaki możemy podarować.
Dekoracje na Komunię kupisz w sklepie internetowym www.1001dekoracji.pl - kliknij aby przejść do sklepu

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Co o tym myślisz? Zostaw komentarz, dziękuję.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...