Jak udekorować dom na przyjęcie komunijne? Trzy sprawdzone sposoby na wiszące dekoracje komunijne

Pierwsza Komunia Święta to okazja, podczas której staramy się, aby wszystko wyglądało wyjątkowo odświętnie. Także w domu umieśćmy komunijny akcent, który sprawi, że we wnętrzu zapanuje naprawdę uroczysta atmosfera.Jak udekorować dom na przyjęcie komunijne? Dobrym pomysłem są komunijne wiszące dekoracje. Oto trzy łatwe i sprawdzone sposoby na aranżację wnętrza na Pierwszą Komunię Świętą.
Balony komunijne z motywem hostii i kielicha to dekoracja, której przygotowanie jest proste i szybkie. Wystarczy kilka minut, aby napompować balony i rozwiesić je w pomieszczeniu, w którym odbędzie się przyjęcie. To tradycyjna dekoracja, która w ostatnich latach powraca do łask. Dla najmłodszych gości będzie to miła atrakcja, która sprawi im mnóstwo radości!

Girlandy i banery komunijne z motywami komunijnymi wyglądają bardzo dekoracyjnie. Z powodzeniem umieścimy je we wnętrzu domu. Równie dobrze będą wyglądać w restauracji,  w której organizujemy przyjęcie. Plakaty i banery można powiesić na ścianach lub przed wejściem do budynku. Girlandy zaś doskonale udekorują okna i drzwi. Warto wybrać dekoracje, które będą pasowały do siebie kolorystyką, wzorem i fakturą.Szklane dekoracje to elegancja sama w sobie! Jeżeli planujemy bardziej wykwintną dekorację przyjęcia komunijnego doskonałe będą ozdoby ze szkła w postaci szklanych wiosennych kwiatów bądź bombek wiszących świeczników. Bombki i kwiaty możemy zawiesić w oknach na satynowych tasiemkach lub żyłce. Dodatkowo szklane ozdoby idealnie nadają się do zawieszenia na dekoracyjnych drzewach. Bombki wypełnić można maleńkimi diamencikami i dołączyć świeczkę typu tealight.
Dekoracje na Komunię kupisz w sklepie internetowym www.1001dekoracji.pl - kliknij aby przejść do sklepu

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Co o tym myślisz? Zostaw komentarz, dziękuję.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...