Powitajcie gości komunijnych pięknym plakatem - efektowna i niedroga dekoracja!

Organizując przyjęcie komunijne w domu, szczególną uwagę zwracamy na wystrój stołu. Równie ważne są jednak dekoracje samego wnętrza. Bardzo dobrym sposobem na podkreślenie charakteru uroczystości jest zawieszenie w pomieszczeniu plakatu komunijnego.

Moja dzisiejsza propozycja dla Państwa to piękny plakat z grafiką z liliami oraz symbolami komunijnymi - złotym kielichem oraz chlebem. Na plakacie znajduje się napis "I Komunia Święta"  oraz zwrot do gości: "Dziękujemy za przybycie". Dodatkowo, na plakacie wydrukowany jest cytat Jana Pawła II: "Bóg jest pierwszym źródłem radości i nadziei człowieka."

Plakat można po prostu zawiesić na ścianie, ale będzie pięknie prezentował się również na drzwiach. Zawieszony w takim miejscu będzie witał przybywających gości.

Plakat komunijny z liliami można obejrzeć na stronie: http://www.zlotyaniol.pl/sklep,17,8398,plakat_komunijny_uniwersalny_lilie_42x60cm.htmDekoracje na Komunię kupisz w sklepie internetowym www.ZlotyAniol.pl - kliknij aby przejść do sklepu
Wybierz wianek komunijny dla córeczki:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Co o tym myślisz? Zostaw komentarz, dziękuję.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...