Małe aniołki - urocze podziękowania dla gości komunijnych!

Drobne upominki dla gości komunijnych to może nie konieczność, ale na pewno są one miłym gestem, który wprowadza na przyjęciu sympatyczną i przyjemną atmosferę. Ponadto, małe prezenciki to idealny sposób na podziękowanie gościom za wszystkie prezenty przyniesione dla dziecka, no i przede wszystkim za ich obecność w tym ważnym dniu. 

Klasyczny upominek, który cieszy się wśród Państwa olbrzymim powodzeniem to małe figurki sympatycznych i wesołych aniołków. Nie ma chyba osoby, na której twarzy nie wywołałyby one uśmiechu.

Oprócz wzorów z poprzedniego sezonu, które niezmiennie się Państwu podobają, przygotowaliśmy również kilka nowych figurek. Są one wykonane z równą starannością i z pewnością spodobają się komunijnym gościom.

Takie aniołki można postawić przy nakryciu każdego z gości lub zapakować je w małe pudełeczka przewiązane wstążeczką czy woreczki z organzy. W ten sposób uzyskamy dodatkowy efekt dekoracyjny.
O pudełeczkach komunijnych, do których można wkładać aniołki pisaliśmy już wcześniej we wpisie:
Pudełeczka z upominkami dla gości na nowy sezon komunijny!:http://dekoracjekomunijne.blogspot.com/2014/09/pudeeczka-z-upominkami-dla-gosci-na.html

Zdjęcia naszych małych aniołków komunijnych można obejrzeć poniżej a więcej szczegółów na stronie: http://www.zlotyaniol.pl/sklep,10,uniwersalne_upominki.htm


Dekoracje na Komunię kupisz w sklepie internetowym www.ZlotyAniol.pl - kliknij aby przejść do sklepu
Wybierz wianek komunijny dla córeczki:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Co o tym myślisz? Zostaw komentarz, dziękuję.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...