Wazoniki z bielonego drewna - romantyczna dekoracja komunijna.

Moim zdaniem kwiaty to bardzo ważny element wystroju stołu komunijnego. Pięknie zaaranżowany bukiet pozwala uzyskać naprawdę wspaniały efekt. Dzięki żywym kwiatom dekoracja stołu nabiera świeżości i lekkości. Jest to bardzo prosty trik, który zachwyci gości.

Kwiaty same w sobie stanowią wspaniałą dekorację. Jednak dla uzyskania jeszcze lepszego efektu, polecam zastąpienie zwykłego szklanego wazonu, innym oryginalnym naczyniem, które dodatkowo wzmocni wystrój stołu i wnętrza. Idealnym przykładem są wazony z bielonego drewna, które wprowadzą przyjemny i nieco romantyczny nastrój. Dodatkowo dekorowane są wycięciami w kształcie serc. Wewnątrz świeczników umieszczone są szklane naczynia.

Wazonik występuje w wersji pojedynczej i poczwórnej. W wazonie poczwórnym można ułożyć cztery niezależne kompozycje z wybranych kwiatków.

Wazoniki te mogą być z powodzeniem wykorzystane również jako świeczniki. Będą uroczą dekoracją domu również po przyjęciu komunijnym.

Wazoniki - świeczniki komunijne z bielonego drewna można obejrzeć w sklepie: http://www.zlotyaniol.pl/sklep,szukaj.htm?a=s&sna=%C5%9Bwiecznik%2Fwazonik+z+sercemDekoracje na Komunię kupisz w sklepie internetowym www.ZlotyAniol.pl - kliknij aby przejść do sklepu
Wybierz wianek komunijny dla córeczki:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Co o tym myślisz? Zostaw komentarz, dziękuję.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...