Najpiękniejsze wianki komunijne - obejrzyj nową kolekcję i wybierz idealny wianek dla córki!

Tuż po nowym roku, rodzice dzieci komunijnych zaczną przygotowywać się do uroczystości Pierwszej Komunii Świętej. Poza przygotowaniem duchowym, będzie się to również wiązało ze zorganizowaniem przyjęcia oraz zaopatrzeniem dziecka we wszystkie niezbędne akcesoria.

Dla dziewczynek, jedną z najważniejszych rzeczy będzie wianek komunijny. Wyprzedzając ten gorący okres przygotowań, już teraz chcemy Państwu zaprezentować nasz nowy katalog najpiękniejszych wianków komunijnych zgodny z trendami na rok 2015. 

W najbliższym sezonie komunijnym, niewątpliwą popularnością będą cieszyły się wianki wyglądające jak najbardziej naturalnie, czyli zawierające zielone elementy przypominające prawdziwe rośliny.

Drugą popularną grupą będą niezwykle dziewczęce i pełne uroku wianki ozdobione elementami tiulowymi oraz dodatkami w kolorze pastelowego różu.

Wianki zostały zaprojektowane w taki sposób, aby pasowały zarówno do alby jak i każdej sukienki komunijnej. Najważniejsze było dla nas to, aby każdy wianek prezentował się pięknie i elegancko, ale jednocześnie nie przyćmiewał delikatnej urody noszącej go dziewczynki oraz był na tyle skromny i stonowany, aby nie odwracał uwagi od spraw najważniejszych w dniu Pierwszej Komunii.

Zapraszam do obejrzenia najnowszych i najpiękniejszych wianków komunijnych: http://zlotyaniol.pl/files/wianki-komunijne.pdf

Mam nadzieję, że się Państwu spodoba!

http://zlotyaniol.pl/files/wianki-komunijne.pdf

Dekoracje na Komunię kupisz w sklepie internetowym www.ZlotyAniol.pl - kliknij aby przejść do sklepu
Wybierz wianek komunijny dla córeczki:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Co o tym myślisz? Zostaw komentarz, dziękuję.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...