Pomysłowe upominki dla gości komunijnych

Wszystkim gościom, którzy uczestniczą w Komunii Twojego dziecka, warto podziękować drobnym upominkiem. Na pewno, dzięki temu, poczują się wyróżnieni i docenieni za obecność podczas tego ważnego dla Ciebie i Twojego dziecka dnia. Darowanie małych prezentów to dość nowy zwyczaj, ale coraz chętniej praktykowany. Takie pudełeczka, są również wspaniałą dekoracją stołu!

Najważniejszymi gośćmi podczas Komunii Świętej są rodzice chrzestni oraz dziadkowie. Wkładają oni duży trud w wychowanie dziecka oraz towarzyszą mu podczas wielu ważnych wydarzeń. Podziękowania komunijne dla chrzestnych i dziadków to wyjątkowy i oryginalny sposób na wyrażenie wdzięczności. Cudownym wyborem jest drewniany anioł, na którym, własnoręcznie można napisać słowa od serca. Dziecko również dodaje swój akcent w dekorację ozdoby, dzięki pomalowani, czy oklejeniu jej.


Przy każdym talerzu warto położyć drobne pudełeczka na podziękowanie komunijne dla każdego z gości. W środek możesz dodać wydrukowany tekst dziękujący każdemu za przybycie. Wszyscy goście mogą dostać jeden uniwersalny lub dla każdego możesz przygotować coś wyjątkowego! Pudełeczka pięknie komponują się z innymi dodatkami na stole, nadając całej aranżacji przemyślanego charakteru. 


Oprócz wyrazów wdzięczności do małego pudełeczka warto dodać również słodycze komunijne. Wybór jest ogromny! Słodkie kolorowe cukierki, lukrowane migdały, żelki,czekoladki czy pianki doskonale pasują do komunijnych pudełek. Każdy z gości może dostać inne zestawienie łakoci. Te drobne prezenty na pewno wywołają uśmiechy na twarzach, zarówno dorosłych, jak i dzieci. Ciekawym wyborem są również personalizowane podziękowania komunijne. Dzięki nim każdy z gości, zachowa pamiątkę tego wydarzenia na długie lata. Specjalnie wybrane upominki, np. z datą komunii cieszą najbardziej. Przykładem ciekawego podarunku jest magnes na lodówkę z grafiką Hostii i imieniem dziecka. Niedrogi i świetny sposób na podziękowanie gościom za obecność i podarowane upominki. 


Chcesz sprawić gościom trochę zabawy? Przy każdym taler
zu ułóż małe ciastko z wróżbą. Pyszne, o smaku herbatników i ze specjalną etykietką Komunii Świętej zachwyci wszystkich. W środku zaproszeni znajdą ciekawe wróżby, które mogą traktować jako motto na życie! 
Dekoracje na Komunię kupisz w sklepie internetowym www.ZlotyAniol.pl - kliknij aby przejść do sklepu
Wybierz wianek komunijny dla córeczki:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Co o tym myślisz? Zostaw komentarz, dziękuję.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...