Piękne ażurowe dekoracje na stół komunijny

Ażurowe dekoracje komunijne pozwolą elegancko i szykownie udekorować stół komunijny. Wszystkie dodatki stworzono w komunijnych kolorach, czyli w bieli i złocie. Dodatkowo papier delikatnie się mieni, co nadaje oryginalnego klimatu. Wszystkie ozdoby prezentują się wyjątkowo gustownie i sprawią, że wystrój przyjęcia będzie niezapomniany.Podstawą wystroju każdego stołu komunijnego są serwetki. Bogato zdobione, najczęściej układane przy stolikach gości, przykuwają wzrok. Eleganckie serwetki komunijne z tłoczeniem i motywem IHS idealnie wpasują się w charakter uroczystości. Możemy również wykorzystać połączenie zwykłej, białej serwety z dodatkową, złotą. Te piękne serwetki komunijne sprawią, że nasz stół będzie wyglądał wyjątkowo oryginalnie i niebanalnie. 
Warto docenić gości i podziękować im za przybycie. Idealnie nadadzą się do tego ażurowe pudełeczka dla gości komunijnych, w których możemy zawrzeć wyrazy wdzięczności. Spełniają one również dodatkową funkcję, są idealnym dopełnieniem stołu i prezentują się znakomicie. Pudełeczka mają piękne, wycięte ażurowe serce, można je łączyć z innymi dodatkami, na przykład, ze wstążką. Istnieje możliwość dodatkowego spersonalizowania prezentów dla gości, dzięki czemu zapamiętają tę komunię na długi czas. Na dodatkowym bileciku, dołączonym do pudełeczka, można napisać imię dziecka, czy datę komunii. W środek, oprócz drobnych podziękowań, można umieścić migdały, czekoladki, cukierki, czy inne słodycze. 

Organizując większe przyjęcie, praktycznym dodatkiem są wizytówki komunijne z ażurowymi wycięciami, na których można wpisać imię i nazwisko gości. Dzięki nim, uczestniczy znacznie łatwiej odnajdą swoje miejsca i będą siedzieli według zaplanowanego porządku. 

 

Piękne świece komunijne są również podstawą wystroju stołu komunijnego. Długie, białe, zdobione brokatem nadadzą wyszukanego charakteru. Idealnie pasują do złotych, prostych świeczników. Razem tworzą niepowtarzalną i subtelną dekorację. 

Idealną pamiątką jest komunijna księga gości.
To zeszyt, w którym wszyscy zebrani mogą wpisać swoje życzenia, przemyślenia, rady na życie. Jest to piękna księga, dekorowana białym tłoczonym motywem. Po uroczystości warto uzupełnić ją zdjęciami, aby jeszcze bardziej oddać specyfikę tego wyjątkowego dnia.


Wszystkie dekoracje komunijne z ażurowymi motywami dostępne są w sklepie z dekoracjami komunijnymi >tutaj<


Dekoracje na Komunię kupisz w sklepie internetowym www.ZlotyAniol.pl - kliknij aby przejść do sklepu
Wybierz wianek komunijny dla córeczki:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Co o tym myślisz? Zostaw komentarz, dziękuję.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...