Najmodniejsze fryzury komunijne na 2017 rok: zobacz ozdoby na włosy!

Komunia Święta to niesamowity, podniosły dzień spotkania z Bogiem. Długie przygotowania do uroczystości kończą się wspaniałą, odświętną ceremonią. Biała alba czy sukienka to podstawa komunijnego ubioru. Dziewczynki we włosach często mają plecione wianki, grzebyki, spinki i klamerki. A jakie są najmodniejsze fryzury komunijne na 2017 rok? Sprawdź nasze propozycje.

Świeże i naturalne wianki komunijne to najmodniejsza i najpiękniejsza dekoracja włosów. Do rozpuszczonych włosów lub delikatnych loków pięknie sprawdzają się naturalne kwiatowe wianki. Dodają one niesamowitego uroku fryzurce i sprawiają, że dziewczynka wygląda uroczo. Składają się głównie z zieleni i bieli, dzięki czemu, są niezbędnym dodatkiem na Dzień Komunii i cały Biały Tydzień.Jeśli córka chce mieć coś wyraźnego na głowie, zdecyduj się na zjawiskowe wianki z mirtu. Oprócz mirtu składają się dodatkowo z dużych kwiatów, dzięki czemu ożywią nawet zwykłe proste włosy. To świetny wybór dla dziewczynek, które cenią sobie prostotę i wyrazistość.
Włosy spięte w kok nie muszą oznaczać braku ozdób na nich. Występuje duży wybór wianków na kok. Muszą być delikatne, ponieważ włosy spięte w ten sposób nadają dużej elegancji. Wianki są niesamowicie proste i lekkie, dzięki czemu dodaje uroku fryzurce. Szukasz ciekawej alternatywy dla wianka komunijnego? Rozważ cudowne opaski komunijne. Są nie tylko wygodne, ale również, pięknie wyglądają. Duży wybór wzorów i kolorów pozwala na dopasowanie opaski do całego stroju. Wszystkie są niesamowicie delikatne i świetnie podkreślą fryzurkę Twojego dziecka!


Ozdoby komunijne do włosów to świetne dodatki, z których, możesz stworzyć ciekawe fryzurki. Grzebyki ślicznie wyglądają wpięte w kok, dodatkowo są ozdobione drobnymi perełkami i różyczkami. Natomiast, spinki i klamerki to doskonały sposób na podtrzymanie wymykających się spod kontroli kosmyków włosów. Mogą również podtrzymać wianek. Dzięki nim, fryzura Twojego dziecka na pewno pozostanie zauważona!
Dekoracje na Komunię kupisz w sklepie internetowym www.ZlotyAniol.pl - kliknij aby przejść do sklepu
Wybierz wianek komunijny dla córeczki:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Co o tym myślisz? Zostaw komentarz, dziękuję.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...