Puszyste kule z papieru

Aranżacja pokoju dziecka to jedno z największych wyzwań podczas urządzania ukochanych czterech kątów. Maluchy uwielbiają intensywne kolory, różnorodność dodatków, wesołe zabawki. Nie znoszą natomiast monotonii, pustki i nudy. Choć w dzisiejszych czasach nietrudno jest znaleźć dekoracje do postawienia na półce w pokoju malucha, o tyle trudniej jest wybrać elementy, które wypełnią przestrzeń na ścianach czy w narożnikach pomieszczenia. Doskonałym rozwiązaniem tego problemu są puszyste kule z papieru!


Ogromną zaletą dekoracji wykonywanych z bibuły, krepy lub papieru jest ich lekkość i delikatność. Włączając je w aranżację pomieszczenia uzyskujemy efekt, który nie przytłumi i nie obciąży wnętrza, a doda mu figlarnego, wesołego charakteru.Dekoracje wiszące do pokoju dziecka to element, dzięki któremu przyozdobicie przestrzeń przy oknach, nad łóżkiem, w okolicy drzwi czy w narożnikach pokoju. By uzyskać najpiękniejszy efekt, warto łączyć je w różnych wielkościach i kolorach, tworząc różnego rodzaju kompozycje!


 


Puszyste kule z papieru to świetny pomysł na odświeżenie lub drobną zmianę wyglądu mieszkania z okazji wiosny i lata. Chowając do kartonów zimowe ozdoby, nie zapomnijmy zastąpić ich kolorowymi, słonecznymi i delikatnymi dekoracjami do pokoju dziecka!Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Co o tym myślisz? Zostaw komentarz, dziękuję.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...