Pudełka na ciasto komunijne DIY: udekoruj wraz z dzieckiem!

Piękne podziękowania dla gości komunijnych to świetny zwyczaj, który coraz częściej jest praktykowany. Zamiast ozdobnych figurek, czy pamiątkowych kartek, możesz podarować im wiele słodkości! Wiadomo, że po każdym przyjęciu komunijnym zostaje mnóstwo ciasta, którego szkoda wyrzucić. Zdecyduj się na pudełka na ciasto do własnej aranżacji, dzięki którym pokażesz swoją troskliwość o każdy szczegół.

Pudełka na ciasto do własnej aranżacji to możliwość pokazu twoich umiejętności, kreatywności i wrażliwości artystycznej! Każde pudełko może być inne, ponieważ każdy z gości jest wyjątkowy. Wszyscy poczują się niesamowicie docenieni, ze względu na trud, który włożyłaś w przygotowanie dla nich czegoś specjalnego. Możliwości dekoracji jest mnóstwo! Możesz wykorzystać wstążki, kokardki, papierowe kwiaty czy ażurowe dodatki. Wszystko zależy od twojego pomysłu i możliwości. Papierowe dodatki to łatwy sposób na przyozdobienie pudełek. Kwiaty do samodzielnego złożenia posiadają dwustronną taśmę, która ułatwia zamocowanie. Ze względu na swoją delikatność, dodają subtelności i uroku. 

Pudełeczka wyglądają urzekająco ozdobione wstążkami. Dobierz odpowiednią kolorystykę i zacznij działać! Cudowne wstążki z motywem wyglądają pięknie wokół zwykłego białego pudełka, a gdy dodasz dodatkowo kokardkę, zyskają jeszcze bardziej! 

 

Jak widzisz, białe pudełko możesz ozdobić na miliony różnych sposobów. Warto zaopatrzyć się tylko w metry kolorowych tasiemek, wstążek i koronek. Dodatkowo, jeśli posiadasz talent artystyczny możesz odręcznie coś na nich namalować lub chociaż napisać. Każde wyjątkowe pudełko będzie pokazem twojej troski i miłości dla wszystkich gości!

Białe pudełka na ciasto do własnej aranżacji znajdziecie w sklepie z dekoracjami komunijnymi >tutaj<

Dekoracje na Komunię kupisz w sklepie internetowym www.ZlotyAniol.pl - kliknij aby przejść do sklepu
Wybierz wianek komunijny dla córeczki:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Co o tym myślisz? Zostaw komentarz, dziękuję.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...