Jakie serwetki wybrać na Chrzest Święty?

Serwetki na Chrzest to bardzo ważna i atrakcyjna część dekoracji stołu. Są idealnym dodatkiem dopełniającym wszelkie ozdoby występujące na Waszym uroczystym stole. W zależności od motywu przewodniego i własnych preferencji zdecydujcie się na najbardziej odpowiedni dla Was wariant. Serwetki na Chrzest chłopca zazwyczaj występują w błękitnej kolorystyce, dla dziewczynki - różowej. Możecie postawić również na bardziej uniwersalną wersję w biało-złotym kolorze. Idealnie wpisuje się w najnowsze trendy na sezon 2020 i świetnie sprawdzi się na minimalistycznym przyjęciu w eleganckim stylu.

Serwetki na Chrzest uniwersalne


Urządzając przyjęcie w eleganckim, nowoczesnym stylu warto dobrać wszelkie dodatki o takim samym charakterze. Dzięki temu całość przyjęcia będzie bardzo spójna i jednolita. Świetnie w tej roli sprawdzą się serwetki z napisem. Na białych serwetkach papierowych widnieje złoty, metaliczny napis „Chrzest Święty”, który idealnie podkreśla charakter uroczystości i świetnie wpisuje się w najnowsze trendy. Serwetki najlepiej będą prezentować się ułożone na płasko na talerzach gości, pięknie eksponując swój napis.


Serwetki ze złotym napisem Chrzest Święty
Serwetki ze złotym napisem Chrzest Święty

Bardziej stonowaną wersją będą z pewnością serwetki w białym kolorze ze złotymi groszkami. Prezentują się bardzo prosto, lecz elegancko. Świetnie sprawdzą się na Waszym minimalistycznym przyjęciu w biało-złotej kolorystyce.

Serwetki na Chrzest dziewczynki


Serwetki na Chrzest dla dziewczynki będą różnić się od pozostałych wersji. Zazwyczaj motywem przewodnim takiego przyjęcia jest róż i delikatne kwiaty. Impreza jest bardzo subtelna i delikatna. Te cechy muszą więc posiadać również serwetki, którą tworzą oprawę stołu.

Różowe serwetki ze złotym napisem „Chrzest Święty” będą idealnym rozwiązaniem. Bardzo pięknie prezentują się na talerzach gości i świetnie podkreślają charakter uroczystości. W połączeniu z efektownymi aranżacjami z żywych kwiatów stworzą piękne dekoracje stołu, którymi goście z pewnością będą się zachwycać.


Różowe serwetki na Chrzest
Różowe serwetki na Chrzest dziewczynki

 

Serwetki na Chrzest chłopca


Jednym z najbardziej popularnych wariantów serwetek na Chrzest chłopca jest zdecydowanie klasyczna wersja w błękitnym kolorze. Podobnie jak w przypadku serwetek uniwersalnych i dla dziewczynki, występuje na nich napis określający charakter imprezy. Pozwoli Wam to w elegancki i nowoczesny sposób stworzyć piękne dekoracje stołu na Wasze przyjęcie.


Niebieskie serwetki na Chrzest
Błękitne serwetki na Chrzest chłopca ze złotym napisem

 

Serwetki flizelinowe na Chrzest


Bardzo ciekawą alternatywą dla klasycznych serwetek papierowych są serwetki flizelinowe. Są wykonane z grubszego materiału, dzięki czemu są bardziej podatne na składanie. Możecie układać je w różne kształty, które zachwycą Waszych gości.

Na Chrzcie Świętym Waszego dziecka najlepiej sprawdzą się serwetki z kolekcji Srebrno-Złoty Chrzest. Prezentują się bardzo elegancko i nowocześnie, świetnie podkreślając ważność uroczystości. Wasza impreza z pewnością zyska dodatkowe punkty i zostanie zapamiętana przez gości na długi czas.

Serwetki na Chrzest srebrno-złote
Flizelinowe serwetki na Chrzest w srebrno-złotej kolorystyce

Piękne i eleganckie serwetki na Chrzest dostępne są w sklepie www.ZlotyAniol.pl!
Serdecznie polecam!

Izabela Kiś

Dekoracje na Komunię kupisz w sklepie internetowym www.ZlotyAniol.pl - kliknij aby przejść do sklepu
Wybierz wianek komunijny dla córeczki:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Co o tym myślisz? Zostaw komentarz, dziękuję.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...