Świece komunijne na 4 sposoby. Jak udekorować stół świecami na przyjęciu komunijnym?

Świeczki na komunię to niewielki dodatek, który daje wspaniały efekt i jest ozdobą każdego przyjęcia. Dobrze dobrane świece i świeczniki wprowadzą na przyjęciu komunijnym przyjemny, uroczysty klimat. Obok tradycyjnych świeczników na proste świece znajdziemy świeczniki na świece kule, tealighty lub świece walce. Jak wyeksponować świece, aby uzyskać wspaniały efekt na komunijnym stole? Oto przykładowe aranżacje z różnymi rodzajami świec. 

1. Świeczniki na proste świece to tradycyjna dekoracja stołu, do których idealne będą świece z komunijnym motywem lub białe szpice.
2. Urocze świeczniki na tealight z aniołkiem idealnie pasują do komunijnych aranżacji. Małe świeczki są bardzo subtelne, dzięki czemu dobrze prezentują się w bardziej dekoracyjnych świecznikach.

 3. Świece walce w szklanych świecznikach, wprowadzą na nasze komunijne przyjęcie dużo ciepłego światła, którym będziemy się cieszyć przez całe przyjęcie.

4. Świece kule to połączenie oryginalnej formy i prawdziwej elegancji. Dostępne w różnych kolorach i rozmiarach będą królować wśród dekoracji na przyjęciu.


Dekoracje na Komunię kupisz w sklepie internetowym www.1001dekoracji.pl - kliknij aby przejść do sklepu

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Co o tym myślisz? Zostaw komentarz, dziękuję.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...