Jak udekorować stół na Komunię? Pięć najważniejszych dodatków na stół komunijny

Pierwsza Komunia Święta to szczególny czas. Moment, w którym całą rodziną zasiądziecie do uroczystego obiadu z pewnością zapadnie Wam na wiele lat w pamięci i będzie on dla dziecka jednym z najważniejszych wspomnień z jego dzieciństwa. Przygotowania dzieci do wkroczenia w nowy duchowy etap rozpoczynają się wraz z początkiem roku szkolnego. Jednak Komunia Święta dziecka to wyzwanie także dla rodziców, którzy stanowią wsparcie dla swoich pociech i dbają o praktyczną stronę całego wydarzenia. Podczas gdy przed Waszymi dziećmi tygodnie wymagających przygotowań duchowych, zobaczcie o czym Wy nie powinniście zapomnieć, szykując przyjęcie komunijne, na którym już za kilka miesięcy będziecie rodzinnie świętować.

1. Serwetki komunijne to dodatek, który podkreśli charakter przyjęcia. Dzięki serwetkom z komunijnym motywem niewielkim kosztem sprawisz, że Twoja dekoracja stołu nabierze uroczystego wyglądu.   
2. Dekoracja tortu sprawi, że ciasto, które przygotujesz na przyjęcie swojego dziecka, będzie wyglądać naprawdę profesjonalnie. Spośród dostępnych dekoracji tortowych możesz wybrać takie, które najbardziej pasują do aranżacji komunijnej, którą stworzysz. Opłatki na tort i figurki komunijne to dodatki, których nie powinno zabraknąć na Twoim stole.
 
3. Podziękowania dla gości. Twoi bliscy z pewnością docenią przyjęcie, które przygotujesz i obdarują dziecko prezentami. Podziękuj im za to, że w tak ważnym dniu są z Wami. Uczynisz to wręczając drobne podziękowania w postaci aniołków lub słodkości. Zobacz jak cudownie możesz je opakować. 
 

4. Dekoracja krzesła w postaci skrzydeł, to typowo komunijna ozdoba, która zyska uznanie wszystkich przybyłych gości. Dobrym pomysłem jest okrycie krzesła białym pokrowcem komunijnym. Dodatkowo możesz przyozdobić krzesło wstążką i dekoracją z żywych lub sztucznych kwiatów. Twoje dziecko poczuje się wyróżnione na przyjęciu, Komunia Święta to okazja, która jest tego warta.5. Świece z komunijnym ornamentem wprowadzą niezwykły klimat przy stole. Płomień świec symbolizuje Światło Boże, nie zapomnij o nich gdy zasiądziecie do uroczystego obiadu. Świece zdobione dodatkowo pięknymi komunijnymi aplikacjami, umieszczone w świecznikach sprawią, że komunijny stół nabierze odświętnego wyglądu. 


Dekoracje na Komunię kupisz w sklepie internetowym www.1001dekoracji.pl - kliknij aby przejść do sklepu

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Co o tym myślisz? Zostaw komentarz, dziękuję.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...