Przepiękne dekoracje komunijne ze szklanych naczyń wiszących.

Dekoracje wykorzystujące szklane naczynia wiszące zawsze wyglądają zachwycająco i pasują na każdą okazję. Będą one wspaniałym urozmaiceniem wystroju również na uroczystości z okazji Pierwszej Komunii. Przykłady wykorzystania można znaleźć na stronie ZlotyAniol.pl. Najbardziej popularne z wiszących, szklanych dekoracji są bombki oraz bańki.

Bombki wiszące idealnie nadają się do kompozycji z małymi świeczkami, kwiatami oraz drobnymi elementami dekoracyjnymi. Idealnie mieszczą się w nich małe podgrzewacze - tealighty oraz świeczki pływające. Dzięki temu można stworzyć kompozycję drobnych światełek powieszonych nad stołem lub w innym wybranym miejscu. Takie oświetlenie przyczyni się do stworzenia przyjemnej i przytulnej atmosfery. Aby uniknąć nadmiernego ogrzania się szkła, wystarczy wsypać do każdej bombki trochę dekoracyjnego piasku, diamencików lub wlać odrobinę wody, aby świeczka nie dotykała bezpośrednio szkła.

Jeśli chodzi o bańki, najlepiej wyglądają po umieszczeniu w nich drobnych kwiatów oraz powieszeniu na dekoracyjnych girlandach. Na okazję Komunii, najodpowiedniejsze będą konwalie, tulipany lub na przykład stokrotki.

Oprócz bombek oraz baniek, zdecydować się można również na wiszące szklane dekoracje w kształcie kwiatów. Jest to bardzo oryginalny pomysł na dekoracje, który z pewnością zrobi wrażenie na gościach. Po Komunii, szklanymi naczyniami można pięknie udekorować dom oraz wykorzystywać je przy innych okazjach. Ich największa zaletą jest uniwersalność oraz piękny efekt osiągnięty niewielkim kosztem. Warto wypróbować!
Dekoracje na Komunię kupisz w sklepie internetowym www.ZlotyAniol.pl - kliknij aby przejść do sklepu

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Co o tym myślisz? Zostaw komentarz, dziękuję.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...