Pudełeczka z upominkami dla gości na nowy sezon komunijny!

Upominki dla gości to ważny element dużych rodzinnych uroczystości, takich jak ślub czy Pierwsza Komunia. Oczywiście, nie muszą to być duże lub kosztowne prezenty. W dobrym guście jest wręczenie gościom drobnych prezencików, jako znak wdzięczności za przybycie na nasze przyjęcie oraz wspólne przeżywanie z nami istotnego, życiowego wydarzenia. Rodzina i przyjaciele obdarowani miłymi drobiazgami z pewnością poczują się docenieni. 

Zdecydowanie najpopularniejszym pomysłem na upominki dla gości komunijnych są małe kartonowe pudełeczka, do których wkładane są wybrane niespodzianki. Do pudełeczek włożyć można rozmaite przedmioty. Mogą to być pamiątki samodzielnie przygotowane przez dziecko idące do Pierwszej Komunii, ciasteczka, cukierki, czekoladki z grafiką komunijną lub eleganckie i bardzo popularne migdały w lukrze.

Wybór pudełeczek jest spory i każdy może dobrać taki wzór raz kształt, który odpowiada jego gustowi oraz wystrojowi stołu. Pudełeczka mogą mieć kształt kwadratu lub serca. W tym sezonie pojawił się również całkiem nowy wzór przeznaczony specjalnie dla dziewczynek. Są to urocze pudełeczka w postaci białej sukienki. Do każdego pudełeczka dołączona jest też biała satynowa tasiemka. Do sukienek można również dodać etykietę w wybranym wzorze z nadrukowanym imieniem dziecka. Pudełeczka Sukienki na przyjęcie komunijne można obejrzeć tutaj: http://www.zlotyaniol.pl/sklep,szukaj,8131,pudeleczko_sukienka_upominek_etykieta_wstazka_.htmDo pozostałych pudełeczek - kwadratów oraz serc również dobrać można kolorowe, personalizowane etykiety oraz kokardki w kolorze pasującym do wystroju stołu komunijnego. Najczęściej wybierane kolory to złoty, kremowy, biały, różowy oraz niebieski. Część pudełeczek ma również nadrukowaną gotową, ozdobną grafikę z ornamentowym wzorem czy dekoracyjnym tłoczeniem.Dekoracje na Komunię kupisz w sklepie internetowym www.ZlotyAniol.pl - kliknij aby przejść do sklepu

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Co o tym myślisz? Zostaw komentarz, dziękuję.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...