Zaproszenia komunijne z piękną grafiką z liliami

Przygotowując przyjęcie komunijne w domu warto postawić na dekoracje i dodatki ozdobione jednolitym motywem graficznym oraz w zbliżonych do siebie kolorach. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby do elementów dekoracyjnych dobrać również zaproszenia. Dzięki temu motyw przewodni przyjęcia będzie towarzyszył gościom już od pierwszego momentu.

W naszych kolekcjach znaleźć można zestawy dobranych do siebie dodatków z jednolitym motywem graficznym. Jedną z propozycji jest kolekcja Lilie, w której znajdują się także zaproszenia.

Zaproszenia lilie wykonane są z wysokiej jakości, połyskującego papieru. Ozdobione są grafiką z liliami oraz symbolami charakterystycznymi dla Pierwszej Komunii Świętej - złotym kielichem oraz chlebem.

Wewnątrz znajduje się tekst do samodzielnego wypełnienia oraz cytat: "Pan Jezus już się zbliża, już puka do mych drzwi. Pobiegnę Go przywitać, z radości serce drży..."

Do zaproszeń dołączone są oczywiście koperty.Dekoracje na Komunię kupisz w sklepie internetowym www.ZlotyAniol.pl - kliknij aby przejść do sklepu
Wybierz wianek komunijny dla córeczki:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Co o tym myślisz? Zostaw komentarz, dziękuję.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...