Upominki dla gości komunijnych z personalizowanymi bilecikami z imieniem dziecka i datą uroczystości!

Goście, których zapraszamy na przyjęcie komunijne to zawsze najbliższa rodzina oraz przyjaciele. Towarzyszą oni naszemu dziecku podczas tego ważnego dnia, przynoszą pamiątki i umilają tą niezwykłą okazję swoją obecnością.

Warto więc nieco im się odwdzięczyć i obdarować drobnymi upominkami. Takie prezenciki można ułożyć przy nakryciach, dzięki czemu będą stanowiły dodatkową dekorację stołu.

Do upominków warto dołączyć bileciki z podziękowaniami. Najlepsze będą bileciki personalizowane, na których nadrukowane jest imię dziecka oraz data uroczystości.

Wybór prezencików, do których można dołączyć personalizowane bileciki jest bardzo duży. Można zdecydować się na pudełeczka w różnych kształtach i z różnymi zdobieniami, woreczki z organzy czy figurki aniołków. Do pudełeczek i woreczków można włożyć na przykład migdały w lukrze, czekoladki komunijne, małe figurki lub inne wybrane podziękowania.

Podziękowania dla gości komunijnych z personalizacją można znaleźć >TUTAJ<Dekoracje na Komunię kupisz w sklepie internetowym www.ZlotyAniol.pl - kliknij aby przejść do sklepu
Wybierz wianek komunijny dla córeczki:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Co o tym myślisz? Zostaw komentarz, dziękuję.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...