Dekoracje na Chrzest dziecka w odcieniach złota

Chrzest dziecka to jedno z ważniejszych wydarzeń w życiu każdego małego człowieka. Rodzice dbają o to, by Chrzciny przebiegały w eleganckiej atmosferze, a całe przyjęcie odbywało się w rodzinnym gronie przy pięknie zastawionym stole. Poza naturalnie towarzyszącą atmosferą duchowości warto także zadbać o piękne i eleganckie dekoracje na Chrzest, które sprawią, że przyjęcie dla maluszka będzie dobrze przygotowane i wyjątkowe.

Na Chrzciny można wybrać takie kolory jak błękit czy róż, ale dobrym wyborem jest także delikatne połączenie bieli i złota, które sprawdza się dobrze zarówno w przypadku chłopców, jak i dziewczynek. Dekoracje z motywem złotego gołąbka - symbolu Chrztu przepięknie prezentują się na stole i są bardzo delikatne. Grafika złotych ornamentów prezentuje się ekskluzywnie i wprowadza typową dla wydarzenia atmosferę. Pierwszym elementem, o którym powinniśmy pomyśleć są zaproszenia. Rozkładane, zdobione efektowną grafiką, wykonane z eleganckiego papieru z połyskiem pozwolą zaprosić gości w wyjątkowy sposób. Na stole warto wykorzystać białą elegancką zastawę oraz kielichy na kwiaty z przezroczystego szkła. Do kompletu polecam szklane świeczniki na nogach, które wypełnione bezbarwnymi diamencikami prezentuję się elegancko i świeżo. Nie może zabraknąć także serwetek. Idealnie prezentują się białe serwetki flizelinowe ze złotymi zdobieniami, idealnie uzupełniając pozostałe dekoracje. Przy nakryciu gościa dobrze jest pozostawić niewielkie upominki dla gości. Mogą być to pudełeczka z kokardką zdobione imieniem dziecka, kryjące w środku słodki upominek czy bileciki drukowane na eleganckim papierze. Podziękuje to najbliższym za pomoc w organizacji i przyszły wkład w wychowanie pociechy. Dobrze jest także wykorzystać wizytówki z nazwiskami gości, a na środku stolika umieścić ozdobną tabliczkę w ramce z imieniem dziecka oraz datą Chrztu.
Jeżeli chodzi o dekoracje pomieszczenia to dobrym wyborem są zawsze banery z liter rozwieszonych na tasiemce. Na takim banerze można umieścić przeróżne teksty, imię dziecka, datę Chrztu czy podziękowanie dla gości. Jest to okazała dekoracje za naprawdę niewielkie pieniądze. Świetnym pomysłem jest także wykorzystanie dużego plakatu, który po uroczystości będzie świetną pamiątką dla dziecka.
Jako dekoracje tortu polecam opłatki na tort z przepięknym wzorem oraz imieniem dziecka. Jest to bardzo szybka dekoracja tortu, który upieczony samodzielnie w domu daje efekt jak z najlepszej cukierni. Opłatki bardzo łatwo nakłada się na tort i bez problemu przechowuje.Świetną pamiątką Chrztu będzie natomiast Księga Pamiątkowa Chrztu Świętego. Laminowana okładka zdobiona zdjęciem dziecka, jego imieniem oraz datą przyjęcia sakramentu, a także druga karta zdobiona uroczystym tekstem sprawia, że jest to elegancka propozycja, która pozwoli zebrać wspomnienia. Karty księgi wykonane są z wysokiej jakości grubego papieru, a umieszczać na nich można zdjęcia z uroczystości, ważne daty czy sentencje, które pociecha będzie mogła wykorzystać w życiu.
Dekoracje w odcieniach złota na Chrzcie zaprezentują się przepięknie. Złote ornamenty, grafika gołąbka oraz możliwość personalizacji nadaje dodatkom wyjątkowego charakteru i pozwoli przygotować przyjęcie z okazji Chrztu w wyjątkowym stylu.


Dekoracje na Komunię kupisz w sklepie internetowym www.ZlotyAniol.pl - kliknij aby przejść do sklepu
Wybierz wianek komunijny dla córeczki:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Co o tym myślisz? Zostaw komentarz, dziękuję.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...