Jak udekorować stół na przyjęcie komunijne chłopca? Dekoracja niebieska

Organizując przyjęcie komunijne chłopca często stawiamy sobie pytanie, jak właściwie udekorować stół. Czy można wybrać motyw kwiatowy i słodkie dodatki czy może zdecydować się na klasyczne i proste dekoracje?

W dzisiejszych czasach wszystko jest dozwolone, a wybór dekoracji zależy tylko od naszego gustu i fantazji. Idealnie na przyjęciu komunijnym chłopca sprawdzi się kolor niebieski. Oczywiście nie przesadzajmy - warto wykorzystać jedynie akcenty w tym kolorze, by całość nadal prezentowała się elegancko i miała typowo komunijny charakter.Jeżeli chodzi o kwiaty warto postawić na niezapominajki. Są niebieskie, więc idealnie będą pasowały do kompozycji, a przy tym są bardzo lekkie, delikatne i łatwo możemy znaleźć je we własnym ogródku :-). Bukiety z niezapominajek umieszczone w białych ceramicznych naczyniach będą się świetnie prezentowały na stole.Wśród dekoracji stołu warto wyróżnić serwetki komunijne błękitne z motywem kielicha. Do kompletu świetnie nada się ozdoba w postaci dużej pieńkowej świecy umieszczona w szklanym naczyniu na nodze. Bazą dla całej aranżacji może stać się biały obrus, na którym zostanie ułożona półprzezroczysta niebieska organza. Jeżeli macie naczynia w odcieniach niebieskiego nie bójcie się ich wykorzystać. Błękitne lub niebieskie talerze idealnie dopełnią całości. Jako drobny dodatek i uzupełnienie mogą posłużyć błękitne ozdobne diamenciki, które pięknie połyskują w świetle świec.


Nad stołem warto zawiesić lekkie papierowe dekoracje. Idealne będą papierowe lampiony w odcieniach błękitu i bieli powieszone w grupach.Świetnie sprawdzą się też balony z niebieskim napisem: "Pierwsza Komunia Święta".
Co powiecie na taką dekorację na przyjęcie komunijne chłopca? Przypadła Wam du gustu czy może wolicie klasyczną biel lub złoto?

Dekoracje na Komunię kupisz w sklepie internetowym www.ZlotyAniol.pl - kliknij aby przejść do sklepu
Wybierz wianek komunijny dla córeczki:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Co o tym myślisz? Zostaw komentarz, dziękuję.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...