Upominki dla gości komunijnych: miód w uroczym słoiczku

Organizując przyjęcie komunijne bardzo często zadajemy sobie pytanie, jak podziękować gościom za przybycie na uroczystość. Najbliżsi przyjeżdżają z daleka, a wręczając dziecku często bardzo drogie prezenty stwarzają sytuację, w której warto wyrazić wdzięczność za ich przybycie. W podzięce gościom najczęściej wręczane są figurki aniołków, słodkie drobiazgi czy urocze pudełeczka z komunijnym motywem.

Bardzo dobrym sposobem, by podziękować gościom komunijnym jest miód podziękowanie komunijne zamknięty w małym uroczym słoiczku. Miodek jest bardzo smaczny, pochodzi z polskiej pasieki. Sam słoiczek, tak jak jego zawartość prezentuje się bardzo słodko. Zdobiony papierową serwetką a'la koronką i etykietką z imieniem dziecka jest nie tylko bardzo efektowny, ale i elegancki. Wybór motywu graficznego pozwala dopasować miodek do pozostałych dekoracji komunijnych.

Słoiczki z miodem można ustawić na paterach, umieścić przy nakryciach gości lub wręczać zebranym osobiście. Ten sposób podziękowania na pewno przypadnie gościom do gustu i sprawi, że się uśmiechną :-)
Dekoracje na Komunię kupisz w sklepie internetowym www.ZlotyAniol.pl - kliknij aby przejść do sklepu
Wybierz wianek komunijny dla córeczki:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Co o tym myślisz? Zostaw komentarz, dziękuję.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...