Komunia w nowoczesnym stylu: piękna aranżacja Pani Katarzyny

Pomysły na dekorowanie przyjęć komunijnych wciąż zaskakują, a coraz popularniejsze stają się Komunie w bardzo naturalnym stylu. Autorka poniższej aranżacji - Pani Katarzyna zdecydowała się na dodatki z motywem Złotej Hostii w połączeniu z zielenią naturalnych gałązek.Kompozycja jest nieprzeładowana, lecz bardzo efektowna i elegancka. Szklane wazony martini zostały wypełnione kompozycjami kwiatowymi, a na talerzach gości pojawiły się zielone gałązki. Idealnym dopełnieniem jest przepiękny wieniec, który zawisł na krześle dziecka.

Na stole pojawiły się eleganckie serwetki komunijne ze złotym motywem oraz szklane bomboniery wypełnione migdałami w lukrze i złotych papierkach. Na środku stołu pojawił się bardzo popularny bieżnik flizelinowy z konwaliami i hostią. Nie zabrakło także upominków dla gości - wykorzystano te ze zdjęciem dziecka, a także pudełeczka serduszka z kokardkami i hostią. Świetnym wyborem jest też dekoracyjna tabliczka w ramce. 
Nas zachwyciła ta nowoczesna i bardzo pomysłowa aranżacja. To wspaniała inspiracja dla wszystkich, którzy dopiero będą organizować przyjęcie komunijne.

Dekoracje na Komunię kupisz w sklepie internetowym www.ZlotyAniol.pl - kliknij aby przejść do sklepu
Wybierz wianek komunijny dla córeczki:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Co o tym myślisz? Zostaw komentarz, dziękuję.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...