Niezbędne dodatki na Chrzest Święty

Chrzest Święty, podobnie jak Komunia Święta czy ślub, to ważne wydarzenia w życiu każdej wierzącej rodziny. Aby dziecko przystąpiło do drugiego sakramentu, musi najpierw przyjąć ten pierwszy. Zazwyczaj rodzice decydują się na chrzest dziecka po pierwszych sześciu tygodniach jego życia. Ponadto, do tego wydarzenia należy się przygotować, aby móc wspominać i podziwiać je na zdjęciach jeszcze przez długi czas!

Chrzest Święty dziewczynki powinien być bogaty w różowe dodatki. W końcu to kolor często towarzyszący małym księżniczkom przez pierwszy okres ich życia. Wystrój wnętrza, w którym obywa się przyjęcie, może w jakimś stopniu nawiązywać do tej barwy. Wielki foliowy balon z napisem "It's a Girl" w kształcie wózka to wspaniały sposób na dekorację sali. Dzięki niemu wprowadzisz wyjątkową atmosferę oraz podkreślisz charakter przyjęcia. Dodatkowo, po przyjęciu będzie wspaniałą ozdobą pokoju. Ten duży balon występuje również w wersji na Chrzest Święty chłopca!
Gromnica na Chrzest Święty to jeden z ważniejszych elementów uroczystości. Światło gromnicy jest symbolem opieki przez Chrystusa. Wybierając ładną gromnicę z ciekawym motywem, zostawimy dziecku wspomnienia do końca życia. Ozdobiona błękitnymi tłoczeniami, symbolami chrztu oraz gołąbkiem będzie pięknie prezentować się w kościele. 

Dodatkowo, istnieje możliwość personalizacji, dzięki czemu świeca będzie wyjątkowa! Złote litery i cyfry pozwolą na przyklejenie imienia dziecka oraz daty chrztu. Niezwykła pamiątka gwarantowana!
 
Szatka do chrztu to kolejny niezbędny dodatek podczas całego wydarzenia. Śnieżnobiała atłasowa szatka sprawi, że dziecko będzie wyglądało wyjątkowo odświętnie. Produkt posiada ozdobny szew w kolorze różowym lub niebieskim. Idealnie nadaje się zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki!

 

Świetnym przykładem dekoracji na Chrzest Święty są drobne upominki dla gości, które położone obok każdej zastawy, prezentują się odświętnie i idealnie wkomponują się w pozostałe dodatki na stole. Urocze pudełeczka na słodycze w kropki, występują w kolorze różowym lub niebieskim. W środek możesz włożyć kolorowe cukierki, migdały czy orzechy. To miły upominek, dzięki któremu cała rodzina poczuje się wyjątkowo.
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Co o tym myślisz? Zostaw komentarz, dziękuję.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...