Urodzinki z przebraniami

Jeśli chcesz sprawić dzieciakom wielką frajdę, zorganizuj przebierane urodzinki. Nie mamy wątpliwości, że Twoja pociecha będzie zachwycona tym pomysłem, podobnie jak najmłodsi goście uroczystości! Wszechobecną radość zobaczysz jednak nie tylko na buźkach dzieci, ale i twarzach... wielu dorosłych! Przygotowując zabawne dodatki czy rekwizyty do fotek, włączysz do zabawy wszystkich, niezależnie od wieku!


Przebrana powinna być przede wszystkim główna postać imprezy czyli solenizantka lub solenizant. Możesz wykorzystać do tego celu gotowe przebranie na urodziny dla dzieci lub stworzyć coś fantastycznego samodzielnie. Najbardziej lubianym przez maluchy motywem jest biedronka, pszczółka i pilot samolotu. Pamiętaj jednak, że każde dziecko może swój indywidualny, twórczy pomysł na przebranie urodzinowe! Wszystko jest kwestią wyobraźni.  

Ciekawą alternatywą dla klasycznych czapeczek urodzinowych są wyjątkowe ozdoby na głowę. Złote korony szczególnie spodobają dziewczynkom! Przecież każda z nich marzy o zostaniu prawdziwą księżniczką! Kolejną ciekawą ozdobą do włosów są opaski z pomponikami. Niezwykle urocze i słodkie, idealnie pasują na wesołe urodziny dla dzieci!
Jeśli marzysz o niezapomnianych pamiątkach z urodzin malucha, sprawdź koniecznie rekwizyty do fotek. To właśnie zdjęcia pozwolą Wam wspominać świetną zabawę w tym szczególnym dniu przez dłuuugi czas. Do wspólnych fotografii można zaprosić również dorosłych, dzięki czemu powstaną wyjątkowe zdjęcia obrazujące świetną zabawę. Czapki, usta i wąsy umocowane na drewnianych patyczkach pozwolą Wam w łatwy sposób zmienić przebrania i wyglądać inaczej na każdym zdjęciu!Zabawy urodzinowe w domu to nie lada wyzwanie. Trzeba w sposób umiejętny zapewnić dzieciom dużo rozrywki na cały dzień. Z pewnością pomogą w tym kolorowe bańki mydlane. Pociechy uwielbiają taka zabawę! Poza tym, bańki mydlane z naszego sklepu są wyjątkowe... Maluchy znajdą w nich również pyszne cukierki! Rozrywką gwarantującą świetne spędzanie czasu są także tanie balony z helem. Obolały ze śmiechu brzuch gwarantowany!Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Co o tym myślisz? Zostaw komentarz, dziękuję.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...