Efektowne balony na Chrzest dziecka

Organizacja uroczystości Chrztu dziecka to okazja do spotkania się w gronie rodzinnym. Zazwyczaj przygotowujemy poczęstunek i dbamy o to, by stół i pomieszczenie prezentowało się naprawdę wyjątkowo. Najczęściej wybierana kolorystyka na Chrzest to przede wszystkim błękit dla chłopca oraz róż dla dziewczynki. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż takie dekoracje prezentują się uroczo, przesłodko i idealnie pasują właśnie na Chrzest dziecka.

Dzisiaj chciałabym pokazać Wam świetny pomysł na dekorację pomieszczenia z okazji Chrztu. Niezbędnym dodatkiem są oczywiście śliczne balony na Chrzest, które szybko, łatwo i niedrogo pozwalają udekorować pokój. Najczęściej wybierany baloniki to te z motywem wózka, bucików czy w kropki. Balony można podwieszać pod sufitem bądź umieszczać na specjalnych patyczkach. Przed wejściem do budynku możecie przygotować także specjalną girlandę z balonów. Użyjcie do tego taśmy do girland balonowych, dzięki której łatwo uzyskacie świetny efekt.








Rewelacyjnym pomysłem są też duże foliowe balony w kształcie wózka. Dzięki specyficznemu kształtowi idealnie nadają się właśnie na Chrzest. Balony są duże i bardzo łatwo się je przygotowuje. Możecie wypełnić je helem lub podwiesić przy łóżeczku. Na balonach znajduje się napis: It's a Girl lub It's a boy w zależności od koloru. Według mnie to wspaniały pomysł i naprawdę prosty do wykorzystania, a do tego takie balony są bardzo niedrogie.







A Wy jakie balony planujecie wykorzystać na uroczystości Chrztu? Dajcie znać w komentarzach!

Dekoracje na Komunię kupisz w sklepie internetowym www.ZlotyAniol.pl - kliknij aby przejść do sklepu
Wybierz wianek komunijny dla córeczki:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Co o tym myślisz? Zostaw komentarz, dziękuję.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...