Błękitne dekoracje na Chrzest Święty chłopca

Sakrament Chrztu Świętego stanowi podstawowy fundament życia chrześcijańskiego. Decydując się na Ochrzczenie Dziecka, rodzice biorą na siebie odpowiedzialność przekazania mu wiary i praktyki religijnej. Ceremonia ma niezwykle uroczysty charakter. Przed Najważniejszym Dniem należy zastanowić się również nad tym, w jaki sposób podziękować Gościom, którzy przybyli by razem z nami świętować ten niezwykły dzień. Polska tradycja przewiduje na tę okoliczność zorganizowanie uroczystego obiadu. Wspólne świętowanie może odbyć się zarówno w domu, jak i w restauracji. Najważniejsza jest atmosfera, w której maluszek będzie czuł się bezpiecznie i komfortowo. 

Stworzeniem odpowiedniego klimatu oddającego podniosły charakter uroczystości zajmują się rodzice i rodzice chrzestni. Aby uczcić wyjątkowość ceremonii, przed rozpoczęciem wspólnego świętowania warto zadbać o przepiękne dekoracje! Stół na każdym przyjęciu najlepiej prezentuje się wtedy, kiedy wszystkie dodatki i elementy dekoracyjne są spójne i mają jeden graficzny motyw. Kolekcja dekoracji na na Chrzest Błękitny Wózek bez wątpienia zachwyci rodziców i gości, którzy przybyli by wspólnie świętować Chrzest Święty. 


Błękitna kolorystka idealnie pasuje na Chrzest Święty Chłopca. Zaproszenia na Chrzest wykonane z błyszczącego papieru, ozdobione uroczą grafiką z niebieskim wózeczkiem bez wątpienia zachwycą zaproszonych członków rodziny i przyjaciół! Przepiękną pamiątką Chrztu Świętego, utrzymaną w podobnej kolorystyce, jest Księga Gości. Rodzice mogą zdecydować, czy księga będzie pełniła rolę albumu, w którym umieszczone zostaną zdjęcia z Ceremonii Chrztu, czy przyjmie ona charakter tradycyjnej Księgi Gości, w której rodzina i przyjaciele umieszczą swoje wpisy i życzenia dla dziecka. 

https://www.zlotyaniol.pl/sklep,63,9660,zaproszenia_na_chrzest_blekitny_wozek_10szt.htm

https://www.zlotyaniol.pl/sklep,63,9725,ksiega_pamiatkowa_chrztu_swietego_blekitny_wozek_z_imieniem.htm


Na stole zagościć mogą przepiękne błękitne serwetki papierowe lub flizelinowe. W połączeniu z delikatnymi kieszonkami na sztućce, tworzą subtelną, ale efektowną całość. Kolekcja oferuje także świece pieńkowe. Motyw Błękitnego Wózka i piękny aromat doskonale prezentują się na stole, przy którym cała rodzina zasiada wspólnie. Podczas planowania rozmieszczenia miejsc, pomogą błękitne wizytówki z wydrukowanymi nazwiskami Gości! Dzięki takiemu rozwiązaniu, możemy posadzić przybyłych według własnego uznania, co pozwoli uniknąć konfliktowych sytuacji, które niestety zdarzają się podczas tego rodzaju uroczystości. W tym Szczególnym Dniu należy zadbać o to, aby nic nie zakłóciło przebiegu przyjęcia. W celu podziękowania Gościom za przybycie, przy nakryciach stołu możemy umieścić przepyszne ciasteczka z wróżbą, lizaki serduszka, bądź klasyczne chupa chupsy! Słodki akcent miło zaskoczy wszystkich Zebranych! 

https://www.zlotyaniol.pl/sklep,63,11189,swieca_zapachowa_blekitny_wozek_12cm_10cm_duza.htm

https://www.zlotyaniol.pl/sklep,63,11947,serwetki_na_chrzest_blekitny_wozek_33x33cm_20szt.htm

https://www.zlotyaniol.pl/sklep,63,11958,lizaki_urocze_serduszko_blekitny_wozek_bileciki_z_imieniem_kokardki_10szt..htm

https://www.zlotyaniol.pl/sklep,63,11960,lizaki_chupa_chups_blekitny_wozek_etykiety_z_imieniem_10szt..htm

https://www.zlotyaniol.pl/sklep,63,11961,ciasteczko_z_wrozba_blekitny_wozek_etykieta_z_imieniem_.htm


Niepowtarzalny klimat całego pomieszczenia, stworzą utrzymane w jednakowej tonacji girlandy z pomponików, oraz pastelowe balony zdobione motywem wózka. Zaletą przepięknych dodatków jest niewygórowana cena oraz kompozycja, która idealnie współgra z utrzymaną w błękitnej tonacji kolekcją. Dekoracje którymi można ozdobić pokój dziecka bądź salon, to między innymi niebieskie lampki cotton balls oraz ozdobnie drukowane litery z grafiką kolekcji Błękitny Wózek. Koncepcja tworzenia napisów jest dowolna, wszystko zależy od pomysłu rodziców! 

https://www.zlotyaniol.pl/sklep,63,11951,balony_dwustronne_blekitny_wozek_30cm_6szt.htm


Podczas ceremonii Chrztu Świętego, dziecko ubrane jest zazwyczaj białe szatki. Kolor symbolizuje początek, czystość i niewinność. W Polskiej tradycji, błękit zarezerwowany jest głównie dla chłopców. Kolekcja Niebieski Wózek utrzymana w jasnej tonacji, idealnie sprawdzi się podczas uroczystości Chrztu Świętego Chłopca!


Dekoracje na Komunię kupisz w sklepie internetowym www.ZlotyAniol.pl - kliknij aby przejść do sklepu
Wybierz wianek komunijny dla córeczki:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Co o tym myślisz? Zostaw komentarz, dziękuję.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...