Balony z konfetti w środku - fantastyczna dekoracja na Komunię i Chrzest

Uroczystość Komunii lub Chrztu wymaga odpowiedniej oprawy, która podkreśli charakter przyjęcia. Warto na tego typu okazje dobrać eleganckie i efektowne dekoracje, które udekorują zarówno stół jak i pomieszczenie.

Bardzo modne są ostatnio transparentne balony z konfetti w środku. Baloniki prezentują się bajecznie i idealnie pasują na uroczystość organizowaną dla dziecka. Balony wykonane są z przezroczystego lateksu, więc kolorowe konfetti umieszczone w środku wygląda fantastycznie i na pewno zrobi wrażenie na gościach.
https://www.zlotyaniol.pl/sklep,1,12482,balony_transparentne_kulki_mix_kolorow_10szt.htm


https://www.zlotyaniol.pl/sklep,1,12482,balony_transparentne_kulki_mix_kolorow_10szt.htm

https://www.zlotyaniol.pl/sklep,1,12482,balony_transparentne_kulki_mix_kolorow_10szt.htmBalony pakowane są po 10 sztuk, a paczka kolorowego konfetti spokojnie wystarczy, by zapełnić je i uzyskać spektakularny efekt :-) Tak przygotowaną balonową dekorację można umieścić nad łóżeczkiem dziecka na uroczystości Chrztu lub w pomieszczeniu na Komunii. Balony możecie umieścić na patyczkach bądź podwiesić je pod sufitem przy pomocy specjalnej wstążki do balonów. Idealnie nadają się także, by wypełnić je helem. W tym przypadku będą się unosić nad stołem i zachwycać wszystkich zebranych :-)

Tego typu dekoracja to również wielka frajda i atrakcja dla dzieci obecnych na przyjęciu. Na pewno nie przejdą obok nich obojętnie, a taki gadżet to fantastyczny dodatek również do sesji zdjęciowych!


Dekoracje na Komunię kupisz w sklepie internetowym www.ZlotyAniol.pl - kliknij aby przejść do sklepu
Wybierz wianek komunijny dla córeczki:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Co o tym myślisz? Zostaw komentarz, dziękuję.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...