Jak wykorzystać baner z imieniem dziecka? Świetna propozycja

Dekoracje na Chrzest podkreślają charakter uroczystości. Dobrze dopasowane dodatki na stole i w pomieszczeniu gwarantują zbudowanie klimatu i sprawiają, że całość wygląda na perfekcyjnie przygotowaną. Najczęściej wybierana kolorystyka na Chrzest dziecka to oczywiście róż lub błękit. I bardzo dobrze, bo te kolory idealnie pasują na przyjęcie dla dziecka. Są urocze, niewinne i słodkie, a dekoracje w tej kolorystyce prezentują się naprawdę świetnie :-)

Świetnym pomysłem na dekorację pomieszczenia jest baner dekoracyjny na Chrzest z imieniem dziecka. Baner składa się z pojedynczych kartoników z literami, które należy umieścić na tasiemce. Z jednej strony baneru znajduje się urocza grafika wózka, z drugiej zaś litery, które otworzą wybrany tekst. 

Taki baner idealnie pasuje nad stół. Świetnie sprawdza się też nad łóżeczkiem maluszka czy przy oknie :-) Jest okazałą dekoracją, która zmienia pomieszczenie w ciągu kilku chwil.


https://www.zlotyaniol.pl/sklep,69,9719,litera_do_baneru_na_chrzest_rozowy_wozek.htm

https://www.zlotyaniol.pl/sklep,69,9720,litera_do_baneru_na_chrzest_blekitny_wozek.htm

Taki baner to również świetny dodatek do dziecięcej sesji zdjęciowej. Mama małego Nikusia udowodniła, że warto stawiać na pomysłowe rozwiązania i wykorzystała dekorację jako tło do sesji małego Nikodema. Sesja wypadła wspaniale, a baner na zdjęciach prezentuje się rewelacyjnie! Do kompletu można ustawić także tabliczkę z imieniem dziecka w ramce, która stanowi świetny podpis upamiętniający sesję.

https://www.zlotyaniol.pl/sklep,69,9720,litera_do_baneru_na_chrzest_blekitny_wozek.htmDekoracje na Komunię kupisz w sklepie internetowym www.ZlotyAniol.pl - kliknij aby przejść do sklepu
Wybierz wianek komunijny dla córeczki:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Co o tym myślisz? Zostaw komentarz, dziękuję.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...