Jakie kwiaty na Komunię? Zobaczcie piękne propozycje

Dekoracje komunijnego stołu są bardzo ważne i należy zadbać o to, by współgrały ze sobą i prezentowały się jak najlepiej. Serwetki komunijne, świece oraz dopasowane do nich bieżniki czy świeczniki to ważny element, na który należy zwrócić uwagę. Nie można jednak zapominać o idealnym uzupełnieniu całej aranżacji, czyli o kwiatach.

Najlepiej zastosować kwiaty żywe, które oprócz walorów estetycznych mają także dodatkowy atut - przepiękny zapach. Kwiaty można ułożyć w efektownych misach lub po prostu umieścić je w wazonikach. Prezentują się świeżo, delikatnie, a stołowi nadają eleganckiego wydźwięku.

Kwiaty w jasnych odcieniach sprawdzą się dobrze na większości przyjęć komunijnych. Pastelowe barwy nie przytłaczają pozostałych dodatków, ale idealnie je dopełniają. Warto postawić na gustowne lilie, białe róże czy tulipany lub wybrać frezje czy eustomy.
Kwiaty w odcieniach różu to dobra propozycja na przyjęcie komunijne dziewczynki. Jasny kolor nie będzie raził, a delikatny charakter podkreśli kompozycję. Tutaj proponuję hortensje lub gerbery, które zawsze wyglądają pięknie.
Dobrze jest zdecydować się także na kwiaty typowo sezonowe, takie jak konwalie, bez czy niezapominajki. Wyglądają bardzo naturalnie i mogą stać się bazą do przygotowania całej aranżacji z podobnym motywem.

Dekoracje na Komunię kupisz w sklepie internetowym www.ZlotyAniol.pl - kliknij aby przejść do sklepu
Wybierz wianek komunijny dla córeczki:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Co o tym myślisz? Zostaw komentarz, dziękuję.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...