Opaski komunijne - najmodniejszy trend na Komunie 2016

Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej to bardzo ważne wydarzenie nie tylko w życiu dziecka, ale i całej rodziny. Większość przygotowań odbywa się już dużo prędzej, jak chociażby przygotowanie listy gości, rozesłanie zaproszeń komunijnych czy wybór sukienki i fryzury komunijnej. Fryzury komunijne dziewczynek to szeroki przegląd wszystkich trendów od gładko upiętych koków, przez rozpuszczone proste włosy lub loki aż po romantyczne upięcia zdobione diamentowymi spinkami. Wybór samej fryzury wiąże się także z wyborem wianka komunijnego, który powinien ją idealnie uzupełniać i podkreślać.

Piękne wianki komunijne, bogato zdobione kwiatami czy kryształkami prezentują się rewelacyjnie podczas oficjalnej uroczystości komunijnej. Często jednak są na tyle niewygodne, a ciasne upięcie na główce przeszkadza dziewczynce w zwykłym cieszeniu się ze spotkania z rodziną i samego faktu przyjęcia sakramentu Pierwszej Komunii Świętej. W odpowiedzi na to pojawiły się lekkie opaski komunijne, które od razu stały się prawdziwym bestsellerem.

Opaski komunijne idealnie sprawdzają się właśnie po zakończeniu uroczystości w Kościele, w trakcie samego przyjęcia w domu czy w lokalu. Są również świetną alternatywą dla wianka podczas całego Białego Tygodnia i podobnie jak wianki pozwalają na wyczarowanie naprawdę rewelacyjnych fryzur w ciągu kilku chwil. Sama opaska jest zazwyczaj biała, dzięki czemu idealnie wpisuje się w komunijny nastrój. Posiada delikatne ząbki, które ułatwiają utrzymywanie się we włosach bez dodatkowych pomocników w postaci spinek czy wsuwek. Opaski komunijne pasują w zasadzie do każdej fryzury, świetnie sprawdzają się w przypadku fantazyjnych upięć oraz romantycznych fal. Wybór wzorów jest na tyle szeroki, że każdy znajdzie swoją wymarzoną, a dziewczynka przystępująca do Komunii będzie oczarowana lekkością i świeżością opasek.

Najpopularniejsze obecnie opaski to opaski komunijne zdobione różnego typu kwiatuszkami, przypominające te uplecione z żywych kwiatów. Najczęściej wykorzystywane to oczywiście piankowe, bibułowe lub satynowe różyczki. Opaska komunijna nie musi być biała! Warto zdecydować się na wyrazisty róż lub zielone dodatki takie jak drobne listki wplecione pomiędzy kwiaty. Ładnie prezentuje się także gipsówka, zarówno ta biała jak i jasnozielona, która ożywia całość. Tego typu opaski są bardzo dziewczęce i na pewno przypadną do gustu każdej dziewczynce.

Drugą opcją są opaski komunijne w eleganckim stylu. W tych opaskach zazwyczaj wykorzystuje się jedynie biel oraz dodatek srebra. Często zdobione są dodatkowo perełkami, kryształkami czy cyrkoniami, które nadają im stylu i klasy. Ta propozycja jest idealna dla małej elegantki, która lubi błyskotki. 

Opaski komunijne idealnie współgrają zarówno z sukienką, jak i albą komunijną. Prezentują się dobrze przy każdej fryzurze komunijnej i są świetną alternatywą dla wianka. Dodatkowym atutem jest także atrakcyjna cena – opaski kosztują od 15 do 25 złotych, a prezentują się naprawdę przepięknie.Dekoracje na Komunię kupisz w sklepie internetowym www.ZlotyAniol.pl - kliknij aby przejść do sklepu
Wybierz wianek komunijny dla córeczki:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Co o tym myślisz? Zostaw komentarz, dziękuję.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...